Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

здравейте тук в тази тема се говори за всички мачове на лудогорец и берое.

лудогорец разгроми берое 7:0! Ето го и клипчето с всички голове 

изгледайте го и ще видите истината за лудогорец.

Редактирано от играч в джаги (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Гледах го, по принцип не се интересувам от БГ футбол, но след като провокираш тема и дискусия, може ли да дадеш насоки каква е "истината", защото само 5 гол е на ръба на засадата, свирена или несвирена щеше да порoди дискусии.
Та очаквам подсказки какво съм изпуснал.

Редактирано от icekiller (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

футбола е умряла  игра  гледат го повече от застаряващото население

23 ма търчачи след топка

и се хвърлят некви луди пари.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

светът без футбол ще  бъде по-щастлив 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

милиони декари унищожени с паркинги  и пътища до стадионите а можеше да са покрити с тревни площи и тук таме  овошки и футболистите да ги окоповат  или лозя и после вино 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човечеството явно има нужда от спорт. Ся дали ще е футбол, кърлинг или дартс - всеки си има вкус. Очевидно повечето хора харесват футбол, затова е най-масовият спорт в цял свят и се наливат все повече пари в него. Което не ми помага да разбера какъв е смисъла на тази тема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, badsector написа:

Очевидно повечето хора харесват футбол, затова е най-масовият спорт в цял свят и се наливат все повече пари в него.

това е било едно време

в днешно време стадионите са празни

освен в държавите с традиция

няма как в англия стадионите да са празни където са го измислили

ама питай ганьо където няма 1 лев за хлеб дали ще ходи да си купи  билет за мач  волейбол или баскетбол

и където врати убиват деца щото нямало 2  лева за 2 дюбела да се забият да не  пада вратата

както се казва гладна мечка хоро не играе 

а преяла не се движи

футбулистите на играят за играта а за пари

и да ги дават по  първа  втора трета програма 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се учудвайте на Ванката, той е представителна извадка на % затлъстяващи. Ако зависи от него, само рИкия и фастфууд ще се плющи, докато хората не се превърнат в лоени топки, търкалящи се по пътя. :D

Хора, които не са се събличали по физическо, да дават определения за най-великия и масов спорт е смехотворно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоа па

по физическо бях като нинджа и  кълбета  наляво надясно

и шампион по народна топка на училището

ако зависи от мен

който е над нормата специален данък на месец  пари  за държавата колкото кила е над нормата

но това не значи  че с данъците трябва да се хрантутят  паразити - спортисти

който каквото прави да си е за негова сметка

и ако спечели медал на  световно олимпийско ниво му се отпускат кинти от данъците които съм събрал от дебелаците.

преди 29 минути, XYconstant написа:

определения за най-великия и масов спорт

велик е за овчедушното население  което попива всичко което дават по телевизията 

и като изгледат рекламите отидат в магазина и си купят същата бракма която са гледали по телевизията .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та като оставим настрана вредата от футбола, негледането му, неходенето по мачове... Какво трябва да се види от клипчето? (Както питаха някои, че и на мен ми стана интересно. )

Бе що ли се връзвам - един мач не е всички и "ще"-то е изтървано в "говоренето". Ще-то включва всякакви резултати и онова, заради което някои харесват футбола. А че някой бил казал нещо си, а друг - друго... Свят широк - хора всякакви.

А, да, аз съм от Зарата, но БГ-първенство не гледам, сори, преди време не беше така, даже и на мачове ходех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И понеже се очертава да не говорим за всички мачове, а само за един ... аз да кажа за първия мач между тях. Както казах - не се интересувам от БГ първенството, но бях сложил добавка за уеб браузъра с програмата на няколко първенства и между тях Българското. И Берое щеше да играе с някой отбор на който в Германия (май) не му знаеха името, щото беше празно. Мача мина и питам един приятел "а бе, с кой играхме" и му разказвам историята, а той - с Лудугорец - и как е - слушай ми приказката, тия играят много нахъсано, имат добри играчи и нищо чудно ако задържат така до края, да станат шампиони. Това ми го каза заклет Бероец след само един мач. Е, станаха шампиони тогава. Та, не само кратуни ходят по мачовете, ами и хора които виждат, мислят и разбират от футбол, и признават очевидното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е истината за Лудогорец? Който собственик на клуб налее най-много пари в отбора ще е шампион. Спас Русев ако се отпусне догодина Левски може да е шампион.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По- добре да водят битки по терените вместо с пушки и бомби.А Лудогорец е най-измисления отбор , който няма минало ,НЯМА ДА ИМА И БЪДЕЩЕ , защото нямат привържаници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ЦСКА не е измислен бившия Литекс? Ювентус го наказаха и си отиде в трета дивизия и после се възкачи. Вече за един милион никакъв футболист не можеш да купиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, бат'начо написа:

Е, станаха шампиони тогава. Та, не само кратуни ходят по мачовете, ами и хора които виждат, мислят и разбират от футбол, и признават очевидното.

Че те си стават от 7 години насам. Ако ти кажа другата година, че ще са пак те, ще ме превъзнасяш ли и мен така? :D

преди 4 часа, .Alex&Vanko. написа:

Каква е истината за Лудогорец? Който собственик на клуб налее най-много пари в отбора ще е шампион. Спас Русев ако се отпусне догодина Левски може да е шампион.

Само с наливане на пари не става, трябва и мисъл, подбор на добро скаутско звено, връзки в различни държави от които могат да се изнамерят прилични футболисти на добра цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво направи Делио Роси? В него ли е причината или във футболистите? Човека с класни играчи е работил в Лацио.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пилците се броят напролет. Пролетта във футбола е средата на май.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, XYconstant написа:

Че те си стават от 7 години насам. Ако ти кажа другата година, че ще са пак те, ще ме превъзнасяш ли и мен така? :D

Не. Аз не бях чувал за тях, после разбрах че били влезли от "Б" групата. Кажи нещо за тия, дето ще влязат сега в Англия - там имам бегъл поглед. :D  (Там пък многото пари осраха играта.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да кажем - ще се борят, да не изпаднат. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Челси какъв отбор беше? Средняшки. Дойдоха големите хари и стана голям отбор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.04.2018 г. в 16:27, Yvan Sergeev написа:

...в днешно време стадионите са празни...

Напротив. Хората имат нужда да гледат зрелища, затова ходят на мачове. Затова Верея, които до преди няколко години съм ги чувал само, че съществуват, се оборудваха с нов стадион и с отбор, който е в топ 6 на първенството. Не че се интересувам от футбол, но не мога да отричам факти. Щом се наливат пари в този спорт, очевидно има интерес на хората към него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов стадион не означава, че парите са дошли от феновете, на които стадионът не им стига, обаче. :D

320, 200, 3200 - Трите числа са приблизителната посещаемост на Верея от последните 3 домакинства. Третото е с пребоядисаното цска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Гриша Ганчев и Спас Русев си правят тънките сметки ама на печалба няма да излязат. Само Лудогорец може да се самоиздържа ако влиза в групите на Шампионска лига. Да не говорим че не са оправили ни Българска армия ни Герена.

Ей ся ще шитнат Каранга за 2 милиона. Да намали загубите Гриша Ганчев. От детско юношески школи наши нищо нестава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.