Премини към съдържанието
Teodor7192

Не мога да слушам on-line радио

Препоръчан отговор

Здравейте!

Телефона ми е Huawei P10 lite.

Всеки път щом си пусна радио през някое приложение на дадена радиостанция или през Chrome радиото върви няколко минути и спира.

Позволил съм на на тези приложения да ползват данни във фонов режим както и съм им разрешил да работят при заключен екран и въпреки всичко  няколко минути след като дисплея изгасне радиото спира!

Абонат съм на Vivacom и ползвах viva apps,защото там може да слушаш радио без да отчита трафик на данни,но от както закупих този телефон радио не слушам.На предишния ми телефон Samsung S3 neo си слушах радио през Viva apps без проблем,но от както съм с този не мога! Какво ли не пробвах и не става и не става!

Обръщам се към Вас с надежда да ми помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо в настройките на телефона, например в Настройки > Батерия > Икономичен режим/Режим за пестене на енергия или нещо подобно ?

Май по-скоро да погледнеш настройката за "оптимизация на приложенията" ...

Пробвай да си инсталираш ServeStream, след което отиваш на http://www.predavatel.com/bg/live/   /например/ и слушаш от там... като докоснеш стрийма на някое радио, Android те пита дали да го отвориш с Chrome, да добавиш нов запис (букмарк/любим) в ServeStream или направо да започне да го възпроизвежда със ServerStream.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.