Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Teddy Bul

Windows 10 ни лишава от права

Препоръчан отговор

Колко глупости се изписаха, направо отказвам да повярвам !!! Пак да повторя за неграмотните:

1. Не живея в България !

2. В тукашните магазини това беше единствения възможен вариант !!! Защото ползвам програми за РАБОТА /ако някой от гениите тук знае какво е това/ . За целта ми трябва VGA и HDMI изходи. Програмите които ползвам си имат системни изисквания !!! Единственото което отговаряше беше този лаптоп !!!

3. С фабричната инсталация всичко тръгна и около три дена след покупката компа беше готов за работата ми. След ъпдейт на любимия Ви windows 10 НЕ мога да си пусна програмите за работа. И за да няма поредни ТЪПИ коментари - всичко е абсолютно легално /странно за някои от Вас/ закупено и лицензирано !!!

Благодарение на титаничната компания Майкрософт с техните  ъпдейти в момента възстановявам стар комп за да мога да работа и да си изкарвам хляба !!!

Нещо неясно ?

току-що, PigManu написа:

След употреба или преди употреба ги виждаш извънземнитеGayFighT.gif

А ти защо не спреш да ми цапаш темата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Teddy Bul написа:

А ти защо не спреш да ми цапаш темата ?

Пак се обърка като с 10, в нета няма твое.

преди 4 минути, Teddy Bul написа:

/странно за някои от Вас/ закупено и лицензирано

Ново ЗКУ ако имаше възможност щеше да е най добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

Пак се обърка като с 10, в нета няма твое.

Да така е и всеки нормален го знае. Само, че аз зададох въпроси за някои проблеми които имам /създадох тема/ и разни недоказани индивиди като теб започнаха да си избиват комплексите тук !?

Ако ти се ака - има тоалетни за тази работа, ако избиваш чивия за нещо - има тематични лекари по този въпрос.

Ново ЗКУ ако имаше възможност щеше да е най добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Teddy Bul написа:

Махни си кърпата от главата и може да почнеш да мислиш реално и да не създаваш подобни неверни теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, PigManu написа:

Махни си кърпата от главата и може да почнеш да мислиш реално и да не създаваш подобни неверни теми.

А ти моето момченце, хвърли една купчина пари за нещо от което започваш да губиш приходи и да си доста назад заради тъпотии на някакъв разработчик и тогава да те видим какви ще ги пишеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Teddy Bul написа:

А ти моето момченце, хвърли една купчина пари за нещо от което започваш да губиш приходи и да си доста назад заради тъпотии на някакъв разработчик и тогава да те видим какви ще ги пишеш

Колко пъти ше повтаряш тия митове и легенди?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Колко пъти ше повтаряш тия митове и легенди?

За теб митове и легенди, за мен - кофти действителност с която трябва да се справя. За съжаление малоумници като теб с жълто около устата избиват комплекси тук и пречат на хората да получат съвет по проблема си. Но няма страшно, ще пораснеш и ще се научиш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Teddy Bul написа:

Колко глупости се изписаха, направо отказвам да повярвам !!! Пак да повторя за неграмотните:

1. Не живея в България !

2. В тукашните магазини това беше единствения възможен вариант !!! Защото ползвам програми за РАБОТА /ако някой от гениите тук знае какво е това/ . За целта ми трябва VGA и HDMI изходи. Програмите които ползвам си имат системни изисквания !!! Единственото което отговаряше беше този лаптоп !!!

3. С фабричната инсталация всичко тръгна и около три дена след покупката компа беше готов за работата ми. След ъпдейт на любимия Ви windows 10 НЕ мога да си пусна програмите за работа. И за да няма поредни ТЪПИ коментари - всичко е абсолютно легално /странно за някои от Вас/ закупено и лицензирано !!!

И защо тогава не отиде да върнеш въпросния лаптоп, щом не се справя вече с 10, и да вземеш нещо еквивалентно на него, но от друга марка? Възможно е нещо биоса на този Ейсър да не е в разбирателство с новите ъпдейти - най-вероятно проблема са дължи на тези новите уязвимости, които прецакаха процесорите на Интел, а някои от "кръпките", от своя страна, прецакаха процесорите на АМД.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За теб митове и легенди, за мен - кофти действителност с която трябва да се справя. За съжаление малоумници като теб с жълто около устата избиват комплекси тук и пречат на хората да получат съвет по проблема си. Но няма страшно, ще пораснеш и ще се научиш ;)

Точно такива ЗКУ като теб винаги имат проблеми с всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Agentpat написа:

И защо тогава не отиде да върнеш въпросния лаптоп, щом не се справя вече с 10, и да вземеш нещо еквивалентно на него, но от друга марка? Възможно е нещо биоса на този Ейсър да не е в разбирателство с новите ъпдейти - най-вероятно проблема са дължи на тези новите уязвимости, които прецакаха процесорите на Интел, а някои от "кръпките", от своя страна, прецакаха процесорите на АМД.

Ходих разбира се, но както съм написал в цитираното от теб , няма друг лаптоп, независимо от марката който да има VGA и HDMI  изходи. Не съм фен на AMD , но пак повтарям, това е единственото което го има и отговаря на изискванията ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VGA и HDMI  изходи.

Има преходници като няма други модели лаптопи, ма ЗКУ е за смяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Teddy Bul написа:

Ходих разбира се, но както съм написал в цитираното от теб , няма друг лаптоп, независимо от марката който да има VGA и HDMI  изходи. Не съм фен на AMD , но пак повтарям, това е единственото което го има и отговаря на изискванията ми

А ти какво очакваш от това двуядрено гномче с 1MB кеш???Купил си поредната евтина пластмаса и очакваш да работи добре...Бавен 5400 HDD без SSD дори и 128гб памет да има това нещо пак няма да се усети разлика. Вчера преинсталирах уина а самата инсталация мина за 15мин + ъпдейти без слагането на допълнителния софтуер, антивирусни етц...Другото, което е на 10ката си тръгват и старите игри. Щом подкарвам без проблеми Диабло 2, Фифа 06,07...Има една опция Legacy Components->Direct Play в 10 където е предвидена за по стари игрички. Е трябва да си сложиш отметката предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Year Zero написа:

А ти какво очакваш от това двуядрено гномче с 1MB кеш???Купил си поредната евтина пластмаса и очакваш да работи добре...Бавен 5400 HDD без SSD дори и 128гб памет да има това нещо пак няма да се усети разлика. Вчера преинсталирах уина а самата инсталация мина за 15мин + ъпдейти без слагането на допълнителния софтуер, антивирусни етц...Другото, което е на 10ката си тръгват и старите игри. Щом подкарвам без проблеми Диабло 2, Фифа 06,07...Има една опция Legacy Components->Direct Play в 10 където е предвидена за по стари игрички. Е трябва да си сложиш отметката предварително.

Тва е трол като му кажеш къде е проблема веднага допълва с нещо друго и решение няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.04.2018 г. в 21:02, ined написа:

Вместо да го чакаш с часове да се ъпдейтва от по-стара версия, направо си изтегли от сайта на Microsoft последната 10-ка на флашка и си я инсталирай на лафтопа 

Най-разумното нещо при покупка на хардуер с предварително инсталиран Уин е пълен формат и инсталиране наново. ВСЕКИ производител на хардуер инсталира множество ненужен софтуер, който си има услуги, които се стартират със зареждането на ОС и бавят неимоверно. С читави машини се ядва, но ако си купил калкулатор, този софтуер го прави почти неизползваем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, PigManu написа:

Има преходници като няма други модели лаптопи, ма ЗКУ е за смяна.

Слънчице, да има преходници които работят, само че с кабел до 3 метра. Аз ползвам кабел с дължина 15 метра. При тази дължина с малка забележка работи  активен преходник в края на кабела, което за момента ми е технологично невъзможно.Та драги, не се смятай за най-умния възможен !!!

преди 15 минути, Year Zero написа:

Странно защо всичко се върти около игрите, Нямам интерес към игри !!! Имам интерес да тръгват програмите от сайта  www.powerkaraoke.com  и по-точно версията PRO на SIGLOS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Teddy Bul написа:

Слънчице, да има преходници които работят, само че с кабел до 3 метра. Аз ползвам кабел с дължина 15 метра. При тази дължина с малка забележка работи  активен преходник в края на кабела, което за момента ми е технологично невъзможно.Та драги, не се смятай за най-умния възможен !!!

Така ли ти викат троле по Испанско "Слънчице" с тая кърпа приличаш да ти кажа под секретWorry

Колко стотинки ти дават да тролиш по форумите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, badsector написа:

Най-разумното нещо при покупка на хардуер с предварително инсталиран Уин е пълен формат и инсталиране наново. ВСЕКИ производител на хардуер инсталира множество ненужен софтуер, който си има услуги, които се стартират със зареждането на ОС и бавят неимоверно. С читави машини се ядва, но ако си купил калкулатор, този софтуер го прави почти неизползваем.

Напълно съм съгласен. И направих точно това, качих на чисто 8.1 Про , но се оказа, че няма драйвър за видео картата, я и някой други неща не тръгнаха. След доста четене и сваляне, видеото така и не се разпозна от 8.1. Говорих с представителствата на Ейсър в 3 /три/ държави и от трите ми потвърдиха, че за този модел няма драйвъри за 8.1 . В релултат на това върнах 10 , спрах всичко възможно като ъпдейти. Но всяко чудо за три дена ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Teddy Bul написа:

Напълно съм съгласен. И направих точно това, качих на чисто 8.1 Про , но се оказа, че няма драйвър за видео картата, я и някой други неща не тръгнаха. След доста четене и сваляне, видеото така и не се разпозна от 8.1. Говорих с представителствата на Ейсър в 3 /три/ държави и от трите ми потвърдиха, че за този модел няма драйвъри за 8.1 . В релултат на това върнах 10 , спрах всичко възможно като ъпдейти. Но всяко чудо за три дена ...

Всичко може да тръгне но не очаквай от съпорта на Ейсър да ти кажат как става номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, PigManu написа:

Така ли ти викат троле по Испанско "Слънчице" с тая кърпа приличаш да ти кажа под секретWorry

Колко стотинки ти дават да тролиш по форумите.

Разбира, че гониш някакъв рейтинг /поредна комплексарщина/ в този форум, но не знам защо държиш да се излагаш. Преди доста годими майка ми ми каза с по-прости и по-грозни от мен да не се занимавам. Отговаряш и на двете условия, така че спирам да се занимавам с теб 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето му и предишната тема каквото и да го посъветват само при него нещата не се "получават" постоянно допълва и измества така наречения "проблем"

ТРОЛ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Year Zero написа:

Всичко може да тръгне но не очаквай от съпорта на Ейсър да ти кажат как става номера.

Останах с впечатление, че съм първиа който задава такъв въпрос, Въобще не бяха подготвени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира, че гониш някакъв рейтинг /поредна комплексарщина/ в този форум, но не знам защо държиш да се излагаш. Преди доста годими майка ми ми каза с по-прости и по-грозни от мен да не се занимавам. Отговаряш и на двете условия, така че спирам да се занимавам с теб 

Много ниска категория ТРОЛ си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Teddy Bul написа:

Останах с впечатление, че съм първиа който задава такъв въпрос, Въобще не бяха подготвени

Не си първия не си и последния..Производителя няма да ти каже по какъв начин да си интегрираш драйверите в по стара ОС или да се търсят драйвери от друг модел или по Hardware ID.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Year Zero написа:

Не си първия не си и последния..Производителя няма да ти каже по какъв начин да си интегрираш драйверите в по стара ОС или да се търсят драйвери от друг модел или по Hardware ID.

Това и правя в момента. чета по другоезични форуми за решения и свалям драйвъри. Подготвям го за поредна преинсталация с 8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Teddy Bul написа:

Това и правя в момента. чета по другоезични форуми за решения и свалям драйвъри. Подготвям го за поредна преинсталация с 8.1

Най-бързият начин за добавяне на драйвъри е с OEM папка в папка sources:
https://msfn.org/board/topic/152813-how-to-create-an-oem-folder/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...