Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля ако някой е имал подобен проблем да помогне. Имам Фолцваген Поло 1996г. на пролет горката колица от старост я хваща пролетна умора и не пали. Сутрин в 7 не, след 9 часа да. Миналата година правиха нещо по имубилайзера,тази пролет друг майстор пак. След това поръча втора употреба, после чип, сега емулатор и вече 3 седмици не се знае какво и е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Десислава Василева написа:

Моля ако някой е имал подобен проблем да помогне. Имам Фолцваген Поло 1996г. на пролет горката колица от старост я хваща пролетна умора и не пали. Сутрин в 7 не, след 9 часа да. Миналата година правиха нещо по имубилайзера,тази пролет друг майстор пак. След това поръча втора употреба, после чип, сега емулатор и вече 3 седмици не се знае какво и е. 

Ей неграмотно поколение бе ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата година на пролет ми казаха, че са го отстранили. Таз годишния майстор каза, че не са го направили като хората. Той уж го направил, но пак не работи и затова поръчал и сложил друг. Не мога да си обясня защо сутрин не пали, а после да. Не разбирам, но все едно е нещо с температурата?

преди 5 минути, jojopara написа:

Ей неграмотно поколение бе ...

Разбирам да съм мъж и да се вълнувам от марки коли ще я напиша правилно БЕ. Също така частите на колата не сме ги учили нито в училище, нито във висшето Бе. Извинявам се, че се обръщам на Бе, но личи каква е вашата грамотност и култура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Десислава Василева написа:

Миналата година на пролет ми казаха, че са го отстранили. Таз годишния майстор каза, че не са го направили като хората. Той уж го направил, но пак не работи и затова поръчал и сложил друг. Не мога да си обясня защо сутрин не пали, а после да. Не разбирам, но все едно е нещо с температурата?

Закарай я в нормален сервиз да и направят диагностика, колата е стара проблема може и да е друг .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди това беше в друг сервиз. И там и в този попитах дали са я закачвали за диагностика. Казах, че да. Не откриват проблем. Това е странното. Днес чакам последен опит с този емулатор (не зная дали така се пише) и ще ми кажат получило ли се е. Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Десислава Василева написа:

Не би трябвало от имобилайзер колата да пали в определени часове или в определен сезон. Ако все пак той прави някакви проблеми при паленето просто го махнете. Може да попитате и във форума на фолксваген.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Десислава Василева написа:

Разбирам да съм мъж и да се вълнувам от марки коли ще я напиша правилно БЕ. Също така частите на колата не сме ги учили нито в училище, нито във висшето Бе. Извинявам се, че се обръщам на Бе, но личи каква е вашата грамотност и култура.

И аз не се интересувам от коли.  "бе"  не е обръщение, а възклицание. И "вашата" трябва да е с главно "В", но сигурно и това не сте го учили в училище и в някакво си висше.  Дано не попадам на висшист като Вас!  Но поне сте хубава ...

Успех с колата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бе (български)

Частица, тип 191

1. За подсилване на обръщението и изразяване на близост. (Кажи бе, Иване, къде беше? Що бе?)
  2. За изразяване на фамилиарност или пренебрежение при обръщение. (Стига бе! Така ли бе? Хайде бе!)
  3. За подсилване при изразяване на присъединяване към мнение. (Вярно бе, няма го!)

За Вашата се съгласих. Благодаря все пак за пожеланието.

Майстора ми се обади, че е готова. Поръчал емулатор и уж работи. Ще я видя утре сутрин. Благодаря на всички, включително и на грамотните заяждащи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.