Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,решил съм да си взема новата Nokia 6 (2018) и на нашият пазар излизат доста онлайн магазини който го предлагат от 460лв. до 600лв. и избора е доста труден.Искам да се допитам до вас някой който има опит с въпросните да сподели.
Първият е gsme*elite
Вторият smart*fonbg
И третия tmobi*bg
Търсих из нета отзиви но освен в пазаруваш нищо не видях,а тамощните мнения не са ми много достоверни :D
Моля да не се счита като реклама.
Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магазин, който няма информация за регистрация на фирма по българското законодателство, физически адрес, гаранционни условия, условия за връщане на стока, не бих го ползвал.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не се счита за реклама, ама - Nokia 6.1 в Технополис , на много приемлива цена. С две години гаранция и осигурен официален сервиз.

При това положение не виждам смисъл да търсиш разни гаражни търговци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че колегата RudeBoy е дал чудесна алтернатива без аналог, все пак да кажа, че през годините съм ползвал първия и третия магазин, като давам предпочитания на третия.
Адски коректен е собственика, при всеки проблем тича и гледа по най-бързия начин да е удовлетворен клиента, има винаги обратна връзка с него и т.н.
За втория магазин не съм чул много добри отзиви от близки и приятели и затова го пропускам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ще се ходи до техното видяло се е :D Дано темата е полезна и за някой друг който се интересува 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Третият вариант, за който питаш, Tmobi - супер магазин е! Не искам да правя реклама, но момчето е сериозно и съм пазарувал телефони и пак ще го направя, няма никакъв проблем. Добро обслужване и супер цени! 

Редактирано от Камен Тодоров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...