Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте търся си телефонче,  андроид и да има Клавиатура QWERTY ако може и да се отваря отзад понеже ми писна с това отстрани дето се слага карта памет + сим карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, baikolio95 написа:

Със сензорна или реална QWERTY клавиатура?

Нормална

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Year Zero написа:

Такъв смартфон с андройд няма....

Има но не ми харесва това острани да слагам картата памет и сим картата.

Много ми харесва този но няма българска клавиатура, https://www.emag.bg/smartfon-lenovo-vibe-k5-16gb-dark-gray-a6020/pd/DBF1SHBBM/?ref=cart_item

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички смартфони вече ги правят лепени....И за това изнесоха картата памет и сим в страни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Year Zero написа:

Всички смартфони вече ги правят лепени....И за това изнесоха картата памет и сим в страни.

Не ми харесва после ако искаш да го продадеш много грозно стои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

Нормална

преди 1 час, The-Walk!nG-Dead написа:

Много ми харесва този но няма българска клавиатура, https://www.emag.bg/smartfon-lenovo-vibe-k5-16gb-dark-gray-a6020/pd/DBF1SHBBM/?ref=cart_item

Нищо не си разбрал от въпроса ми, но пък от твоя линк става ясно, че говориш за сензорна клавиатура.

Можеш да си добавяш каквато искаш клавиатура, на който и да е съвременен телефон. Това, че в описанието пише "Клавиатура QWERTY  - No" означава, че телефона не е с реална /механична /външна/ клавиатура, каквато имат този тип телефони.

Модела от линка ти е с добри параметри, но със слаба батерия. Ако телефона се ползва предимно за нет и гледане на клипчета, ще се налага често да го зареждаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, baikolio95 написа:

Нищо не си разбрал от въпроса ми, но пък от твоя линк става ясно, че говориш за сензорна клавиатура.

Можеш да си добавяш каквато искаш клавиатура, на който и да е съвременен телефон. Това, че в описанието пише "Клавиатура QWERTY  - No" означава, че телефона не е с реална /механична /външна/ клавиатура, каквато имат този тип телефони.

Модела от линка ти е с добри параметри, но със слаба батерия. Ако телефона се ползва предимно за нет и гледане на клипчета, ще се налага често да го зареждаш.

Какъв предлагаш да взема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо си виж приоритетите /размер,процесор, RAM, камера-и, батерия.../. Вече казах, че избрания от тебе е добър избор, но проблема е със слабата батерия.

Аз лично бих предпочел да дам още 28лв. над бюджета и да взема този Xiaomi Redmi 4X

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, KoiAzLiWe написа:

Бива, но е с доста по-слаба батерия и е 5.7" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.04.2018 г. в 19:01, baikolio95 написа:

Първо си виж приоритетите /размер,процесор, RAM, камера-и, батерия.../. Вече казах, че избрания от тебе е добър избор, но проблема е със слабата батерия.

Аз лично бих предпочел да дам още 28лв. над бюджета и да взема този Xiaomi Redmi 4X

Аз съм с такъв и също го препоръчвам. Ползвам го вече 6-7 месеца и не съм имал проблеми. Батерията и по два дни държи понякога. Само единствено препоръчвам паметта му да е поне 32гб. На мен лично 16 са ми малко, а нямам нищо особено в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.04.2018 г. в 11:08, baikolio95 написа:

Бива, но е с доста по-слаба батерия и е 5.7" .

И Снапдрагон 450 харчи доста по-малко, защото е физически по-малък, защото е произведен на 14 нанометров процес, а 435 на 28.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз като теб си търсих телефон и пуснах тема тука, но стигнах до извода, че е по-добре да се разровя в https://bazar.bg/ и да си намеря това, което търся. Дори на моя успях да му сваля от цената, а ето я и моята тема https://www.kaldata.com/forums/topic/267110-телефон-втора-ръка/ :) Според мен провери първо в базара излизат готини офертички от хора които са на зор :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам подобен въпрос. Не знаех да отворя нова тема или да пиша в тази.

Търся смартфон за детето ( 9 год. ). Нещо между 100 и 180лв. Тя иска 5', но според мен е по-добре да е с малко по-малък размер , до 4.5'.

Но апаратите на които съм се спрял май са 5' :(  Явно такава е тенденцията. 

Колебая се м/у Nokia 1, Nokia 2, Motorola Moto C , Motorola Moto E , но може и друг модел . 

Съвети ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ниския клас апарати няма кой да бие Xiaomi и в исъветвам да се орентирате към тази марка.
Все пак, ако сихаресате нещо от другите марки няма лошо.
Нормално е детето да иска по-голям екран заради музика, игри и т.н.

И следващия път си отворете нова тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Kircho Tenchev написа:

И аз имам подобен въпрос. Не знаех да отворя нова тема или да пиша в тази.

Търся смартфон за детето ( 9 год. ). Нещо между 100 и 180лв. Тя иска 5', но според мен е по-добре да е с малко по-малък размер , до 4.5'.

Но апаратите на които съм се спрял май са 5' :(  Явно такава е тенденцията. 

Колебая се м/у Nokia 1, Nokia 2, Motorola Moto C , Motorola Moto E , но може и друг модел . 

Съвети ?

Това е телефончето за въпросния бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.06.2018 г. в 20:19, algor написа:

В ниския клас апарати няма кой да бие Xiaomi и в исъветвам да се орентирате към тази марка.
Все пак, ако сихаресате нещо от другите марки няма лошо.
Нормално е детето да иска по-голям екран заради музика, игри и т.н.

И следващия път си отворете нова тема.

Благодаря

на 17.06.2018 г. в 23:13, Joss Bomon написа:

Това е телефончето за въпросния бюджет.

Благодаря . Наистина хубаво телефонче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване