Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,тъй като на лаптопа съм свързан с wifi и нета ми е доста бавничък ,реших да пробвам да се свържа с кабел и да видя дали ще се подобри.Проблемът е обаче ,че като го свързах нищо не се случи ,предполагам трябва да се нагласят някакви настройки ,а аз не знам какви.Отидох в network and internet и network connections и имам две връзки ,които са wireless т.е. нямам вариант за направо свързване с кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модел на лаптоп? Оперативна система? Има ли инсталирани драйвери на мрежовата карта? Може ли и да дадеш една снимка от раздела с мрежовите адаптери?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също и с какъв кабел си го свързал и ако е от рутер къде си го закачил на рутера? Кой ти е доставчик на интернет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела е dell inspiron 3521 ,с windows 7 съм.Снимката - http://prntscr.com/jbkof4 ,ако това са тези мрежови адаптери.

За кабела ,ами имам комп и той е свързан с кабел и нета си е доста бърз ,така че просто изкарах кабела то комп-а и го включих към лаптопа.На виваком съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не виждам мрежовия адаптер на лаптопа, само безжичния. Сигурен ли си, че е инсталиран драйвера? Трябва да има адаптер с име Ethernet, който е за кабелната връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай една снимка  от Диспечера на устройствата - Device Menager да нямаш някоя питанка или удивителна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказа се ,че наистина проблемът е бил в това ,че не е бил инсталиран безжичния драйвер или там каквто се води.Благодаря на всички за помощта и бързите отговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.