Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. От 4 месеца съм абонат на мтел и от 3 месеца имам проблем с интерактивната телевизия. Проблема е следния, когато връщам предаване на архив телевизията започва да насича и започва разминаване на картина и звук. Проблема не е постоянно, а главно вечер (май даже само вечер в диапазона 19-23 ч ). Интересува ме някой, дали е имал същия проблем и как са го решили за да им дам съвет защото трети месец ходим по мъките с тях. А и като цяло това да не би да е масов проблем, тъй като твърдят, че съм частен случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел, не ги оставяй на мира.. Постоянно им звъни и ходи в офиси, докато не оправят проблема.. Аз имах подобен проблем и докато не ми го оправиха - не ги оставих, макар и с толкова изхабени нерви..

Имах проблем с 4G-то на телефона..имам бързи MB, а един клип не може да ми зареди. Рестартирах телефони, сменях СИМ карти, не знам си какво правих ии накрая реших да им звънна и те ми казаха, че било заради празниците (хората се прибирали по градовете си и използвали повече интернет) [беше по коледа] и след още няколко позвънявания се решиха да ми изпратят нови настройки за интернет.. Оправиха се нещата като цяло.. Искам да ти кажа, че не трябва да им се вярва на 100% ! Повечето пъти ти пълнят главата с простотии и претупват нещата - мтел :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Blafiora написа:

Проблема не е постоянно, а главно вечер (май даже само вечер в диапазона 19-23 ч ).

Така описано прилича на проблем с претоварване на устройства/канал за връзка. Звънете им да дойдат да си подновят апаратурата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм ги оставил от 3 месеца. Постоянно звъня. А иначе вече два пъти идваха. Проблвма не е в устройстват , тъй като , имам два премника и на двата го прави 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Blafiora написа:

Не съм ги оставил от 3 месеца. Постоянно звъня. А иначе вече два пъти идваха. Проблвма не е в устройстват , тъй като , имам два премника и на двата го прави 

Проблема е в техните преносни устройства. По какъв начин стига сигнала до вас? Оптика - Лан - Мобилен нет? мрежата се претоварва и за това го прави това нещо и на 2-те приемника. Рестартирай си суичовете, модемите и апаратурата във вас,може и лампата в банята за всеки случай. И ги повикай да го видят. Поискай техник. Дал си оскъдна информация :) Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Blafiora написа:

Проблема е от страна на МТЕЛ. Между 19-23 часа е най-натоварено. Всеки се е прибрал в къщи и гледа телевизия. През деня повечетп хора са на работа, а през почивните дни понеже времето е хубаво повечето хора са навън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.