Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с въпросния рутер. От няколко дни прави проблем и се рестартира сам, а днес се е рестартирал и не мога вече да го намеря при Wi-Fi мрежите. Има два индикатора, единият показва, че е свързан към токовата мрежа, а другият- че е свързван към интернет. Този за интернета изобщо не свети, което значи, че не може да се свърже към интернет, а другият примига, при положение, че по принцип си свети постоянно (примигва временно, когато го включвам към разклонителя/контакта). Някой, ако може да помага, дали е изгорял и трябва да поръчвам нов рутер или проблемът е другаде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че Power индикатора ти премигва, а не свети постоянно така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се каже. Обаче премигва само временно, когато реша да изключа и включа рутера от разклонителя/контакта. И още нещо, когато видя, че индикатора премигва така веднага изключвам и включвам рутера отново и той започва да свети постоянно. А другия индикатор за  интернета изобщо не свети, също не намирам рутера при Wi-Fi мрежите нито от лаптопа, нито от телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали си включил рутера с правилния адаптер. Тествай го в отделен контакт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включен си е с правилния адаптер. Тествала съм го и през друг разклонител или директно през контакта обаче проблема си стои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, DonyN написа:

Включен си е с правилния адаптер. Тествала съм го и през друг разклонител или директно през контакта обаче проблема си стои.

Ресетни го и ако проблема продължава рутера си е заминал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия китайските д линкчета с един токов удар и умират . Щом не свети лампичката за интернета рутера си е заминал каквито и опити да правиш да го възкреснеш .Купи си един tp link с две антени 30 лв и си свиркай .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, благодаря. Време е за нов рутер, че с този достатъчно проблеми имахме..хаха.

преди 9 минути, adersa написа:

Тия китайските д линкчета с един токов удар и умират . Щом не свети лампичката за интернета рутера си е заминал каквито и опити да правиш да го възкреснеш .Купи си един tp link с две антени 30 лв и си свиркай .

Така трябваше да направя още в началото когато ми инсталираха рутера, ми казаха, че ще бера ядове с него..хах, ама кой да слуша.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.