Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

COMPLETE INTERNET REPAIR

Живеем в епоха на интернет и с широко използваните технологии идват нови проблеми. Тъй като услуги като Facebook, Twitter, YouTube, счетоводство, резервни копия и редактори на документи стават все по-популярни, повечето хора не могат да функционират без интернет. Но какво да направите, когато вашата интернет връзка се разпадне. Да, разбира се; техникът е опция, но това е скъпа опция. Тук идва Complete Internet Repair.

Complete Internet Repair е мощен безплатен инструмент с отворен код за ремонт на интернет връзки. Моля, имайте предвид, че не е в състояние да отстрани проблеми с хардуера или да включи вашия ISP. Накратко; Complete Internet Repair ще се опита да поправи вашата интернет връзка.

Complete-Internet-Repair-Build-3911-Scre
Основен екран на Complete Internet Repair Build 5.1.0.3911

КАКВО МОЖЕ ДА СЕ РЕМОНТИРА

Ще трябва да запомните две златни правила за всяка помощна програма за ремонт .
Първо; Не се опитвайте да поправите нещо, което не е счупено - може да го счупите.
Второ: инструмемтът не може да поправи всичко, не сме като всевиждащия и всезнаещ Оракул, не можем да предвидим всяка ситуация, но всичко това казва: Complete Internet Repair трябва да може да помогне с повечето от вашите проблеми с интернет. интернет може да помогне (без обещания), ако имате някой от следните проблеми:

o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен софтуер, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
o                    Няма достъп до никой уебсайт или има достъп само до някои уебсайтове.
o                    Изскачащ прозорец с описание на грешка, свързана с проблем с мрежата.
o                    Няма свързаност с мрежата, поради грешки в системния регистър.
o                    Проблем с DNS търсене.
o                    Неуспешно подновяване на IP адреса на мрежовия адаптер или други DHCP грешки.
o                    Проблем с мрежовата връзка със съобщение за ограничена или липсваща връзка.
o                    Обновяването на Windows не работи.
o                    Имате проблеми при свързването със защитени уеб сайтове (напр. банкиране).
o                    Internet Explorer спря да работи или се срива през цялото време.
o                    Проблемни настройки на прокси сървъра.
o                    Няколко други интернет грешки, но няма да се обсъждат всички тук.

ОТСТРАНЯВАНЕ НА ПРОБЛЕМИ С МОДЕМА

Както споменахме по-горе, Complete Internet Repair няма да поправи хардуерните проблеми. Ако Complete Internet Repair не помогне с проблемите ви с интернет, проверете следните основни стъпки за отстраняване на неизправности, преди да позвъните на техник:

o                    Уверете се, че модемът е свързан, включен и работещ.
o                    Уверете се, че всичко е свързано или ако използвате безжична връзка, уверете се, че сте свързани към модема.
o                    Обадете се на вашия интернет доставчик да тества трасето ви (може би ще трябва да рестартират устройствата по трасето си или да имат проблем от тяхна страна.
o                    Запазете потребителското име и паролата си за достъп до интернет.
o                    Направете начално установяване (Reset) на модема си (трябва да се запознаете с документацията на модема, за да разберете как)
o                    o Въведете отново данните си за вписване в интернет (данните по подразбиране за влизане в интерфейса за конфигуриране на модема трябва да са отпечатани в ръководството - това обикновено е:
username: admin
password: admin).

o                    Ако все още не можете да намерите информацията за влизане, опитайте http://www.routerpasswords.com
o                    След като изпълните всички тези стъпки и интернет все още не работи, модемът може да е повреден и ще трябва да го замените или да се обадите на техник.

ИЗТЕГЛЯНЕ НА COMPLETE INTERNET REPAIR

Windows-10-Compatible.png?resize=80,100&
Complete Internet Repair се предлага в два режима:
- Инсталатор за инсталиране на Complete Internet Repair на вашия компютър
- Портативна версия за директно изпълнение от флашка или преносим твърд диск, коет означава, че можете да носите инструмента със себе си и да сте го готови, когато нещо се обърка. Той няма да запише никакви настройки в системния регистър или да остави следи в компютъра ви. Така че, можете да го използвате и никой да не знае, че сте го направили. Просто изтеглете версията, която предпочитате.

ИЗТЕГЛЯНЕ ComIntRep_3925_Setup.exe
ПОРТАТИВЕН ComIntRep_3925.zip

ЛИЦЕНЗ Open Source
ИЗИСКВАНИЯ Windows® XP, Vista, 7, 8 / 8.1, 10 (32 and 64 bit)
Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсачката на форума не върна резултат за темата, а и бях забравил за темата. Докладвах за преместване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсачката си показва.

Просто си създайте авторски теми!

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, XANAX написа:

Просто си създайте авторски теми!

Я, пак.
Кое от това по-долу не разбра?

преди 1 час, DarkEdge написа:

Докладвах за преместване

Или си търсиш нещо за писане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, DarkEdge написа:

Я, пак.
Кое от това по-долу не разбра?

Или си търсиш нещо за писане?

Търси ся  нещо, брат! Аз съм URIEL. Ама вече съм гост!

И си търся постовете и се надявам да ми помогнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново издание: 5.1.0.3935
Промените:

• New process priority setting.
  • New "Reduce Memory on low memory systems" feature.
  • Fixed "Logging Cleared" displaying wrong message.
  • Fixed some language string variables.
  • Added support for Traditional Chinese (zh-TW).
  • Added [Preferences] Tab_Performance = Performance.
  • Added [Preferences] Group_Priority = Priority.
  • Added [Preferences] Group_Memory = Memory.
  • Added [Preferences] Label_SetPriority = Set process priority:.
  • Added [Preferences] Checkbox_SaveRealtime = Save priority above high (not recommended).
  • Added [Preferences] Checkbox_ReduceMemory = Reduce memory on low memory systems.
  • Renamed [Preferences] Tab_Logging = Logging to Tab_Cache = Cache.
  • Renamed [Update] Button_Update = Download new version to Button_Update = Read more.
INSTALLER ComIntRep_3935_Setup.zip (336139 downloads)
PORTABLE ComIntRep_3935.zip (187458 downloads)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново издание: 5.1.0.3939
Промените:

Цитат
  • Fixed Automatically closing applications during update install.
  • Optimized calling Terminate versus Exit functions.
  • New process priority setting.
  • New "Reduce Memory on low memory systems" feature.
  • Fixed "Logging Cleared" displaying wrong message.
  • Fixed some language string variables.
  • Added support for Traditional Chinese (zh-TW).
  • Added [Preferences] Tab_Performance = Performance.
  • Added [Preferences] Group_Priority = Priority.
  • Added [Preferences] Group_Memory = Memory.
  • Added [Preferences] Label_SetPriority = Set process priority:.
  • Added [Preferences] Checkbox_SaveRealtime = Save priority above high (not recommended).
  • Added [Preferences] Checkbox_ReduceMemory = Reduce memory on low memory systems.
  • Renamed [Preferences] Tab_Logging = Logging to Tab_Cache = Cache.
  • Renamed [Update] Button_Update = Download new version to Button_Update = Read more.

DOWNLOAD ComIntRep_3939_Setup.zip
PORTABLE ComIntRep_3939.zip

DOWNLOAD ComIntRep_3939_Setup.zip
PORTABLE ComIntRep_3939.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново издание: 5.1.0.3955
Промените:

DOWNLOAD ComIntRep_3955_Setup.exe
PORTABLE ComIntRep_3955.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново издание: 5.2.3.3990
Промените:

BUILD 3990

We updated the Simplified Chinese language file.

BUILD 3988

We introduced a new feature in Complete Internet Repair to make network computers visible in File Explorer. This is a bug introduced with Windows 10 version 1803. Read more about it here. Furthermore, please take note of the language string changes made with the introduction of this new feature.

The following language strings was added in Complete Internet Repair build 3988. Please update your translations accordingly.

Checkbox_Repair_14 = Make Network Computers Visible in File Explorer

Info_15 = By default, computers in your local network should be visible when browsing for a network device with File Explorer. With Windows 10 build 1803 some computers are only accessible via their names or IP addresses.

Make_Computers_Visible_01 = Making Network Computers Visible.

Make_Computers_Visible_02 = Configuring the Function Discovery Resource Publication Service.

Make_Computers_Visible_03 = Network Computers should now be visible in File Explorer.

DOWNLOAD ComIntRep_3990_Setup.exe
PORTABLE ComIntRep_3990.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново издание: 5.2.3.4010
Промените:

• Added support for Persian language.
  • Important security updates!
DOWNLOAD ComIntRep_4010_Setup.exe
PORTABLE ComIntRep_4010.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Мимето К.
      Здравейте.
      Имам проблем със споделянето на интернет от лан кабел.Използвам програмата Connectify Hotspot 2018 при който ми изписва Wifi adapter driver not support AP mode.Моля за помощ как да го оправя.Тъй наречения драйвер microsoft virtual wifi miniport adapter липсва от лаптопа.Марката му е Lenovo thinkpad z60t.Имам друг Lenovo g50 на който няма проблем със споделянето на мрежата.Ако е възможно без този драйвер да мога да споделя интернет на други устройства в стаята,Благодаря предварително!

• от Станислав Великов
      Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря!
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте, Искам да ви попитам има ли как да си направя собствен интернет... Нещо подобно на нашия си интернет но да имат достъп само хората които съм казал и съм им позволил. С други думи да нямам връзка с нормален интернет а да е абсолютно нов. В смисъл да имам един рутер който не е свързан към интернет а аз да си създам моя търсачка моя видео платформа общо взето всичко ново.
    • от moniantov
      Здравейте приятели, 
      обикновенно този тип проблеми си ги решавам сам с помоща на гугъл.. , НО какво ли не правих и точен отговор не намирам.. От известно време на лаптопа при менюто за избор на мрежи ми изписва следния проблем - Not connected, No connections are available.. Изгледах 100 клипа на индийци в ютуб как да го оправя, не помагат.. единствено май стигнах до заключението, че имам corrupt files при internet driver-ите.. Изтеглих 2 различни драйвера от сайта на Intel, но след тяхната инсталация пак нямам интернет. Много се надявам да ми помогнете.. Поздрави
    • от Tixomir Katev Zizi
      Здравейте приятели искам да попитам нещо. Тъй като скоро се преместих в чехия да поработя и имам малък проблем. Тук в обетовната имаме рутер който си го ползвах без никакъв проблем но ето че днес като станах и се опитах да заредя страница в мозила... не зареждаше... но иторента в който бях пуснал филми да ми се теглят вървеше перфектно даже филмите се изтеглиха... Какво е това пробвах с телефона към рутера всичко ди зарежда единствено само на лаптопа не става да се зареждат страници... Даже свързах чрез мобилни телефончето и лаптопа всичко беше перфектно помагайте много ви моля
  • Дарение

• Добави ново...