Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

“-Няма кой да ти помогне…- дебел, плътен глас, шептеше в ухото й, а дъхът му караше всяка една клетка на тялото й да настръхне. 
Студенина се разнесе из ставите й, сковавайки ги. Ема искаше да вика, но гласът й бе избягал някъде далеч.
Непознатият разкъса дрехите й, започвайки да белязва тялото й малко, по-малко. В един момент Ема знаеше какво ще се случи и вече се бе подчинила. Всяко едно негово докосване сякаш крадеше още от силата й, карайки я да забрави как да контролира крайниците си. 
Там, пред офиса, Ема почувства най-ужасната болка. 
Там, където гъстата мъгла прикриваше случилото се и обгръщаше това ужасяващо дело.
Там, един непознат и отне нещо много скъпо.
Там някъде, един мъж успя да открадне и последното късче от душата й.”

http://love.bgizdatel.bg/project.php?id=11

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти мине мерака и то бързо. Като пораснеш ще преоткриеш света и себе си за отрицателно време и ще заживееш в хармония с всички воли и неволи и ще ставаш все по-мъдра. Ще осъзнаеш от кое има полза и от кое никаква, макар и късно. Ще ти остане само спомена и ще се сещаш за думите ми, какво съм ти казвал аз, когато ти живееше с детските си мечти за един друг мироглед на първичното. Все повече ще ти расте желанието да разгадаваш хората и тяхната психология, а не да губиш времето си в букварите. Времената и прогреса отдавна не са това демоде, когато имаше единствено книги, които за нашето съвремие са вече вредни и безполезни. Гледам фешън модел си да надвиеш и на плейбой, ще имаш съвсем друга роля в живота, но до тогава още ще си с детско мислене и мечти, за които ще съжаляваш по-късно за пропуснато време и ползи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от BeerDrinkingJones
      Красива си.
      Колко ли ?
      Много си.
      Липсваш.
      Боже, колко ми липсваш?
      Тежко,странно,
      болно, дори болезнено.
      Толкова лошо,
      мъчително и бедствено.
      Писваш?
      Няма как да ми писнеш?
      Нито косите ти,
      нито ръцете ти ,
      нито устните ,
      нито лицето ти.
      А очите ,
      в тях векове се бих взирал.
      За тях, 
      върхове бих катерил,
      морета бих преплувал,
      отрова бих поглъщал,
      бих убил...
      В убиец бих се превърнал...
      И дори и да замина.
      Знай.
      Ще се върна.
      И пак ще те обичам
      Само ме дочакай.
      Където и да отида.
      Каквито и думи да изричам...
      Не ми казвай сбогом мила моя,
      ще се върна ,
      и пак ще те обичам.
      И не се страхувай,
      сърцето ти крехко не бих разбил.
      Повярвай в мен ...
      По-скоро бих се самоубил.
    • от BeerDrinkingJones
      Две думи. 

Обичам те.
      Думи кратки ,но тъй сложни.
      Мисли дълги,но тъй кротки.

Любов. О, Любов.
      Толкова силна ,и тъй трудна.
      Тъй нежна,тъй будна.
      Една мечта, две души ,
      свързани ... Две съдби.

Като бездна , 
      но така,
      потъваш леко,плавно,сладко.
      И сега.
      Две души ,поели към безкрая,
      две съдби ,превръщат се в една...

О,любов.
      Песен за душата, сладка тежест за сърцето.
      Хляб за гладните ,вода за жадните.
      Приток на реката,светло слънце за дръвчето.

Целият свят, да дам,
      искам, в ръцете  ти.
      Любовта ти цялата,
      стиска сърцето ми,
      и с красотата цяла на душата ти,
      обвий лицето си , 
      и с топлината ,на ръцете си,
      моля те,прегърни момчето си.

О, липса. 
      Дума кратка, чувство безконечно.
      Остани с мен до края.
      Мила моя ,ще бъда с теб вечно .

Обичам те!
      Думи кратки,но тъй сложни.
      Мисли дълги,но тъй кротки.

• от Gregory House
      Обичам те любима моя Мария !

• от nukeX
      Здравейте, като за начало съжалявам за евентуални правописни и граматически грешки, но наистина нямам желанието да преглеждам публикацията няколко пъти, а и мисля, че ще бъде доста разбираема, дори и при наличието на такива.
      По темата. Основната тема тука няма да е любовните ми драми и преживявания и определено не искам написаното от мен да се приема според това, как аз емоционално съм афектиран и тн, но определено някои мои разсъждения са повляни от личните ми преживявания - драми, но не ограничени до това.
      Интересно ми е женското мислене и психика, защото съм от мъжки пол и познавам мъжкото такова, но това не означава, че женското трябва да е основния обект на дискусия въпреки, че женското е по-интересно конкретно за тази тема и пол  .
      През годините така и не попаднах на момиче да дава това, което и аз - вярост в сексуална и морална гледна точка *моля имайте в предвид, че всякаква проява на симпатии се счита за форма на изневяра според мои виждания*.
      В детска и тийнейджърска възраст гледах на женското създание и мозък като нещо сладко и невинно, което искам да защитавам и, на което да се радвам, в последствие разни хора, опетниха това ми виждане, както на мен така и на мои приятели, и познати, сега вече леко презирам жената за това, което е, честно казано изпитвам и леко отвръщение към формата й на съществуване (жена), секс - ми е единствената мисъл когато ми падне в полезрението.Моля имайте в предвид, че секса не е най-важното нещо, изневярата се прощава, ако се признае, тогава не се губи доверието чак до такава степен, има я само болката. Вие представлявате партньорите си в обществото, не е лошо от време на време да им защитавате достойнството и честта както ние правим, въпреки че когато разбера за жена, която играе на мъжа си, не ми носи лошо мнение за мъжа, а точно обратното, позитивно за мъжа и лошо за жената. 
      Горе написаното важи в пълна сила за мъжете, но рядко познавам мъже, които да имат споменатото поведение поради факта, че са родени така, повечето са преживяли или по-скоро не са - несподелена любов.
      Наистина мисля, че в днешно време, а и може би от как жена съществува - нямат качества, които мъжете имат, ключови са: обич, чест и всеотдайност.
      Мисля, че много от нещата важат и за приятелството, особено, ако половинакта ти е "най-добрият" приятел.
      Ако администратор прецени, че раздела не е подходящ, моля да премести темата в подходящ такъв.
      Знам, че някой от въпросите и разсъждения са доста остри, не слагам етикет на никой, и определено не искам да засегна някого.
      Сега към въпросите:
      Какво ви кара да прескачате обещанията си за вярност и подкрепа?
      Мислите ли, че е нормално да лъжете човека, на който сте казали, че обичате?
      Не мислите ли, че когато вече не обичате - по разумния вариянт е да прекратите една връзка?
      Нещо счупено, мислите ли, че се оправя, когато го дочупите (изневяра)?
      Как живеете със себе си, когато излъжете любимия човек или му изневерите, или просто сте използвали и лъгали, че обичате?

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.