Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, Скайпа ми седи на Отсъстващ ( оранжевото, часовниче) когато съм излязал от всички устроиства.... А трябва да е извън линия... Запознат съм, че това седи, когато си логнат някъде дори и излязал, но в случаая аз съм разлогнат от всички устроиства, дори изтрих скайпа от тия устройства и пак седи Отсъстващ., проверил съм логове, няма влизано от другаде, всичко е точно... Просто не мога да си обясня защо го изписва този статус.... Това стана от както ми се обнови тия дни на скайп версията със някаква противна... И от тогава реших да си изтрия даже скайпа, но все още си ми седи на отсъстващ... преди пак беше ставало така, имаше команда за разлогване , но сега не работи - remotelogout..... Да не кажете, че някой ми е влзал в скайпа, не е , проверени са всички логове за последния месец.... чисто е... Какво може да е освен бъг в скайпа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли да смениш паролата? Сигурен ли си, че не е останал включен на някой телефон/таблет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно сигурен, казах, че всичко съм направил, което зависи от мен за да се махне този статус... Но все още скайп не го обновява един вид... Не ползвам скайп от вчера, знам, какво е що е ... но просто скайпа не го обновява и това е... Преди пак е ставало така, но с команда - remotelogout  се  е оправяло... сега тя не работи. Пък някой ако ме е "хакнал" щях да разбера, защото си проверявам от микрософт логовете.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах дали си сменил паролата? Ако и това си направил, няма от какво да се притесняваш, това Skype си е бъгаво по принцип, особено след като и микромеките го купиха, съвсем се ос*а...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменена е и паролата, няма просто нещо, което да се захвана... Да и това стана, когато се обнови на тела ми със някаква бозава версия , преди 5-6 дни... Сега съм изтрил скайпа и проверявам от друг все още си е отсъстващ, което е супер странно... Четох, в американски сайтове, че доста се оплакват последно време от скайп..

Направо тотално се отказвам от тоя Скайп аз.... то бива бива, ама последните години съвсем го прее*аха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да изтриеш последната микромека дрисня е трябвало да се разлогнеш. Това на телефона. Инсталирай наново, разлогвай, трий и карай със стари версии като мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Филипов написа:

Преди да изтриеш последната микромека дрисня е трябвало да се разлогнеш. Това на телефона. Инсталирай наново, разлогвай, трий и карай със стари версии като мен.

Вчера и това напарвих, не помогна..... други идеи? :D

Сега пробвах, да влеза от тел, включва се на линия, излизам и след около 30 минути ми се обновява статуса чак... от тела, от компа веднага

Омг сега си инсталирах наново последната версия за уиндолс и ми изважда като на Андроид вижте???

Untitled.png

Сега даже не мога да проверя статуса дали ми е отсъстващ , защото вече даже няма такава функция тоя най-новия, само 3 са, статусите там.... А НЕЕЕ ЧАО СКАЙП...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.