Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Форумци, дайте да помогнем на нашия форумен млад инженер да си намери добра работа като програмист.
От тая му пуста скромност днес се изтърва че е много на Ти в тази област и няма никакви тайни за него в програмирането и работата в екип с други програмисти по големи проекти.
Владее два езика. Английски на ниво C да не се бърка само със С++ (плюсовете ще ги понавакса в движение) и с руски добре се справя през google.
Готов е да почне и на минималната заплата за програмисти от 3 бонки. Не е претенциозен и мезонет или къща около 300 квадрата в полите на Витоша или в Драгалевци го устройва напълно. Басейна не е задължителен което е голям плюс за бъдещия работодател.
Готов е да скочи и веднага в нова служебна кола на лизин от новата линия на Пасат. Кадър мечта за всяка софтуерна компания.
Жал ми е да го гледам как си пропилява таланта в разпъване на кабелаци за местния кабелен оператор на село а момчето има голям путенциал.
Знаете че в днешно време какви са работодателите и как се подиграват с труда на служителите си. Моля който знае сериозни софтуерни компании да им предостави линк към темата. Мисля че за това са форумите за да си помагаме в нужда.
Аз ще дам пример с компания която има дори представителство в Бургас ама най добре ще му е по столицата на програмиста.
Там може да се развихри най добре.
Ето @Даскала еее приятелю да видиш че не съм никакъв сметкаджия и искам да те видя как се издигаш в професионален план
https://money.bg/business/musala-soft-shte-naeme-nad-450-novi-sluzhiteli.html?utm_source=news.bg&utm_medium=article&utm_campaign=sidebar

На тия съм им писал ама за дипломата ти не съм им споменал, тя ще ни е резервния коз ако се появи конкурент макар да се съмнявам че ще се наложи да го използваме.
Успех приятелю.
И да не забравиш като ти се подредят картите и бог те погледне с доброто си око да почерпиш.

@дръндю и ти да не се правиш на ощипан ами да кажеш къде почна за  3 хилки стартова заплата приятелката на щерка ти.

И малко време за реклама

преди 59 минути, Даскала написа:

Да, ще изчислиш антени, падове на сигнал, проектиране на радиорелейни трасета, ще програмираш на 2 езика, ще сметнеш няколко интеграла да излязат сметките, ще направиш схемотехническото решение и след това ще го подкараш. А всъщност ти с нещо си по-незаменим ли? Да ве, да... Теб ще те заменя с един циганин и пак нищо няма да се промени.

и още малко реклама

преди 54 минути, Даскала написа:

Програмистите работят в отбор, никой не прави сам някой сложен продукт, той се прави на модули.
Съвършенството изисква време, но далеч не всеки може да го върши.

Далече не всеки може да го върши!!!

Драги работодатели, юруш на маслините че днеска има утре няма.
Офертата е до края на седмицата.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Даскала написа:

Очаквам и хубава секретарка с къса пола :D

Аве до колкото си проучен с жените не ти вървяло и май секретар ще ти се предостави че по да се разбирате.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мога да му предложа работа да програмира тухли или скелета.Тука в момента са избиват за програмисти на тухли и скелета ,обекти седят замразени пари има кадри няма:) Нормата е 800 тухли на ден трябва да се програмират.Стартова запалата 2бонки в евро/4 бонки в лева.Е ще има малко физически натоварвания, си поразроши зализания перчем малко, но ще има бачкане 5 дена седмично плътно до пенсионна възраст.След това го чака хубава пенсия към два бона в евро месечно и може да бъде следващия Хю Хевнър с нея в Украйна примерно:)

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, franchesko написа:

Аз мога да му предложа работа да програмира тухли или скелета.Тука в момента са избиват за програмисти на тухли и скелета ,обекти седят замразени пари има кадри няма:) Нормата е 800 тухли на ден трябва да се програмират.Стартова запалата 2бонки в евро/4 бонки в лева.Е ще има малко физически натоварвания, си поразроши зализания перчем малко, но ще има бачкане 5 дена седмично плътно до пенсионна възраст.След това го чака хубава пенсия към два бона в евро месечно и може да бъде следващия Хю Хевнър с нея в Украйна примерно:)

Това не става. Тука се търси работа да си клати краката по цял ден, някой да му носи кафета и той да си вика на ум
 ех какъв балък ми е шефа че ми плаща за присъствие.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, BMW Маниак написа:

Това не става. Тука се търси работа да си клати краката по цял ден, някой да му носи кафета и той да си вика на ум
 ех какъв балък ми е шефа че ми плаща за присъствие.

Е къде ги тия работодатели, да взема да пусна и аз там едно сиви и мотивационно писмо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, franchesko написа:

Е къде ги тия работодатели, да взема да пусна и аз там едно сиви и мотивационно писмо.

Май са само в червената книга като изчезващ или изчезнал вид.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BMW Маниак написа:

Май са само в червената книга като изчезващ или изчезнал вид.

Абе по-скоро в черната книга като изчезнал вид.:) И ако е решил той да работи за друг, той трябва да ходи да се моли за работа,а не на него да му се молят:)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, BMW Маниак написа:

дръндю и ти да не се правиш на ощипан ами да кажеш къде почна за  3 хилки стартова заплата приятелката на щерка ти.

първо, дъщеря ми не е програмист, а графичен дизайнер и второ, тия пари не може да ги вземе, защото не ходи всеки ден на работа...ъ-ъ-ъ...тъй де, ходи на лекции ве

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, дръндю написа:

първо, дъщеря ми не е програмист, а графичен дизайнер и второ, тия пари не може да ги вземе, защото не ходи всеки ден на работа...ъ-ъ-ъ...тъй де, ходи на лекции ве

В цитата става дума за приятелката ѝ къде спомена че е програмистка и е почнала на тройка стартова заплата.
Или и ти помниш 5 минути ?

преди 13 минути, дръндю написа:

дръндю и ти да не се правиш на ощипан ами да кажеш къде почна за  3 хилки стартова заплата приятелката на щерка ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BMW Маниак написа:

В цитата става дума за приятелката ѝ къде спомена че е програмистка и е почнала на тройка стартова заплата.
Или и ти помниш 5 минути ?

уф, баси, удъртял съм ве, ама тя почна на стартова заплата 600, после и вдигнаха заплатата на 2000, избяга от там и отиде на друго място със стартова заплата 3000, ся се върна на старата си работа на заплата 4000

така, че не си мисли, че още отначало е започнала с 3000

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aве Харманлиец къде са ти крилата Радецки-Мимски М.Кольо  806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

уф, баси, удъртял съм ве, ама тя почна на стартова заплата 600, после и вдигнаха заплатата на 2000, избяга от там и отиде на друго място със стартова заплата 3000, ся се върна на старата си работа на заплата 4000

така, че не си мисли, че още отначало е започнала с 3000

Е ама нашия всезнайко е къде къде по напред в материала с програмирането. Два езика владее уж. Английски на ниво сервитьор и на руски може също да програмира. Приятелката на щерка ти два програмни реда съм сигурен че на руски не може да напише.
Така че тройка като стартова е добре после вече ще гони 20 000 и яхтите. И той от рано яхтмен стана.

преди 4 минути, PigManu написа:

Aве Харманлиец къде са ти крилата Радецки-Мимски М.Кольо  806

Бобка, айде кибиците малко по настрани.
Не пристигнали тоя поръчков мерцедес най накрая ? На Симката яхтата ще дойде по напред от твоя мерцедес така като гледам.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даскала подчертавал важното от лекциите но е зубрел. Някъде в детайлите е скрита конкретиката. Дръндьо щом разбира повече от него представям си.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, BMW Маниак написа:

Бобка, айде кибиците малко по настрани.
Не пристигнали тоя поръчков мерцедес най накрая ? На Симката яхтата ще дойде по напред от твоя мерцедес така като гледам.

Аве Харманлиец на какви прахчета си 806

пп. Аве още ли не са те отстреляли господарите806

"Имал акъл работел за себе си"GayFighT.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, BMW Маниак написа:

Английски на ниво сервитьор

когато дъщеря ми замина в София, за да учи, започна като сервитьорка и чак на втората година си намери работа ве

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, PigManu написа:

Аве Харманлиец на какви прахчета си 806

пп. Аве още ли не са те отстреляли господарите806

А така де, малко стария си речник върни.
Отстреляха ония батки на които им караше колите по автомивки и им къпеше кучетата. Ех какви години бяха викаш. Ама всичко си има начало и край.
Сега си един панелен таласъм къде се е заринал с бутилки алкохол менте и жена ти не издържа и те напусна.
Но тука темата е за програмисти и дай да се придържаме.

преди 4 минути, дръндю написа:

когато дъщеря ми замина в София, за да учи, започна като сервитьорка и чак на втората година си намери работа ве

Е нормално.
Но някой ги е страх да напуснат бащината къща а претенциите им до небето.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

А така де, малко стария си речник върни.
Отстреляха ония батки на които им караше колите по автомивки и им къпеше кучетата. Ех какви години бяха викаш. Ама всичко си има начало и край.
Сега си един панелен таласъм къде се е заринал с бутилки алкохол менте и жена ти не издържа и те напусна.
Но тука темата е за програмисти и дай да се придържаме.

А така де кажи си колко си се навеждал да знаят и другитеGayFighT.gif

Аве кога е датата на отстрела ти 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, BMW Маниак написа:

Е нормално...Но някой ги е страх да напуснат бащината къща а претенциите им до небето.

Не, не е задължително. Всеки работи квото си иска. Много знаеш мен от какво ме е страх и дали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Даскала написа:

Много знаеш мен от какво ме е страх и дали.

Дадох ти линк в първи пост. Свържи се с хората имат офис в Бургас и да те видим как ще се справиш с конкуренцията програмисче. Или и Бургас ти е далече от село ?
Вече оправдания не трябва да има, нали ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааааа Симо... не се навивай! Това ще съсипе форумната ти кариера, а колко години труд са това! Ми поезията? Няма да имаш време да твориш! А и като програмист, няма да можеш да изнасяш лекции на никой.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Радецки написа:

Ми поезията?

Вярно че той и "пуезия пруписа" на романтична основа.
Копирайки май Войников

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Копирайки май Войников

Мдаа, ранния... 3- 4 годишен Войников...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, BMW Маниак написа:

Форумци, дайте да помогнем на нашия форумен млад инженер да си намери добра работа като програмист.
От тая му пуста скромност днес се изтърва че е много на Ти в тази област и няма никакви тайни за него в програмирането и работата в екип с други програмисти по големи проекти.
Владее два езика. Английски на ниво C да не се бърка само със С++ (плюсовете ще ги понавакса в движение) и с руски добре се справя през google.
Готов е да почне и на минималната заплата за програмисти от 3 бонки. Не е претенциозен и мезонет или къща около 300 квадрата в полите на Витоша или в Драгалевци го устройва напълно. Басейна не е задължителен което е голям плюс за бъдещия работодател.
Готов е да скочи и веднага в нова служебна кола на лизин от новата линия на Пасат. Кадър мечта за всяка софтуерна компания.

Не, не, той Симко стария си Пасат не го дава:eek:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, karadzha написа:

Не, не, той Симко стария си Пасат не го дава:eek:

Късметлийски му е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.