Премини към съдържанието
bruce666

ОКР, депресия, неадекватност

Препоръчан отговор

Здравейте, страдам от ОКР. От 5 месеца заради натрапчиви предъвквания на мисли ми се отключи депресия със неадекватно състояние. Тази неадекватност ми действа отрицателно върху всички направления от живота. Работата, учението, и с жените също започнах да имам проблеми страхувам се дори че ще си остана сам. В момента пия Ксетанор 20 мг, Олфрекс 10 мг и Атаракс 25 мг. Ходя рядко при една психоложка. И отделно на психятър. Наскоро ми бе паднало и кръвното, незнам дали не се бе получила реакция от лекарствата. Исках да попитам на някого дали се е случвало да изпадне в такова неадекватно състояние и как се е справил, защото вече не мога да понасям това състояние. Мислех дори за транскраниялна магнитна стимулация, дали вече не съм за нещо такова защото сякаш измъкване от това състояние няма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те тези лекарства се изписват от лекар и към него следва да се обърнеш относно опасенията за страничните ефекти, и кръвното. Инак какво точно ти е (състоянието), така описано можем само да гадаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.