Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В момента уча информатика. Имам базови познания по JAVA, C#, HTML, CSS, JS, операционни системи. Чудя се към какво да се насоча и съответно какви курсове да запиша.

Колебая се между front-end, ios/android developer и системен администратор.Интересувам се също от заплащането и развитието в бъдеще. Има ли къде да проверя заплащането, освен в jobs.bg, тъй като там не са фиксирани и упоменати парите. Може би най-интересно би ми било front-end developer, но до колкото съм чела в другите сфери има драстично по-добро заплащане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не слагай рибата преди тигана. Заплащането е много добро, ако си добър в това, с което и да от тези, се занимаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Курсовете са пълна загуба на време, освен ако не си тотално компютърно неграмотен. Няма да те научат повече отколкото в университета.
Трябва да хванеш стажче в някоя фирма. И ще е за малко пари. Каквото и да направиш, все 1-2 години ще работиш за малко пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.