Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

9-ти Май! Ден на победата!

Препоръчан отговор

• Отговори 272
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не бърка нищо.Сквернословието, долнопробието не могат да са "по темата".Всеки, който не е поне малко благодарен за подвига или по точно подвизите на Червената армия, не може да се нарича човек, а е от

Честит празник, другари!!! Днес е един от най-светлите дни в съвременната ни история!!! Денят на Победата е празник по случай победата на СССР над Нацистка Германия във Великата Отечествена война!!! У

Ейиии ! Вярно бе ! Как не се сетих ?!  Белият Дом се зъби на целия свят , дрънкайки военна техника във Вашингтон ! .....Да де , ама не във Вашингтон , ами по целия свят !  Примери , поне по

Публикувани изображения

image.png.82ab887c04a4be4ea4a4f0ed80740bf8.png

image.png.3e2ed30d1a5d5fa09694d83d71f21d2e.png

image.png.ba0362f2f12e4204406a91788097df45.pngimage.png.82caec463935b736f04b9801ea2a2ef7.png

59565706_2132938343454706_41417253110100

59403191_535368683533840_246060251781844

Оставям снимките без коментар, да не кажете нещо... :)

Единствено ме възмути последната.

Колко тъп  трябва да си, че да сложиш детето си в имитиращ ковчег "груз 200" както наричат военните камионите с труповете

Другото което ме впечатли - "парада на предучилищните войски"

https://www.svoboda.org/a/29928063.html?fbclid=IwAR1FoBraq9_hp1O1sfQcxCIx6n3vQQ9BalR6FOro2y6Kk0m-yMrOst4854c

:rabbit::angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

image.png.82ab887c04a4be4ea4a4f0ed80740bf8.png

image.png.3e2ed30d1a5d5fa09694d83d71f21d2e.png

image.png.ba0362f2f12e4204406a91788097df45.pngimage.png.82caec463935b736f04b9801ea2a2ef7.png

59565706_2132938343454706_41417253110100

59403191_535368683533840_246060251781844

Единствено ме възмути последната.

Колко тъп  трябва да си, че да сложиш детето си в имитиращ ковчег "груз 200" както наричат военните камионите с труповете

Другото което ме впечатли - "парада на предучилищните войски"

https://www.svoboda.org/a/29928063.html?fbclid=IwAR1FoBraq9_hp1O1sfQcxCIx6n3vQQ9BalR6FOro2y6Kk0m-yMrOst4854c

:rabbit::angry:

Теб винаги всичко руско те е впечатлявало, докато мен - само едно. Че си РУСКИ инженер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, очаквах много повече!  Тая година сте слаба работа. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Melmak ® написа:

Честно казано, очаквах много повече!  Тая година сте слаба работа. :D

Всяка година парада в Москва бърка с ,я с цяла ръка,я с цял крак,в противоположното отверстие на устата на русофобите.....

Аз лично не се притеснявам,че Русия демонстрира сила и ядрено оръжие....по-скоро съм притеснен,че има страна,която вече е използвала такова....и тъпите "гледачи на едър рогат добитък" не се свенят да използват такова ,където им кефне...включително и на съседна нам държава...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Мойра написа:

Личната трагедия наистина е голяма, но е хубаво да се гледа в глобален план.

Ето ти малко насоки : https://metagazeta.ru/interview/beda-leningrada-v-tom-chto-blokady-ne-bylo/

Подозирам че няма да ти хареса, това е присъщо на хората да не приемат историята и фактите такива каквито са, и то най вече в развенчаване на лъжите и пропагандата.

преди 17 часа, Колев60 написа:

Теб винаги всичко руско те е впечатлявало, докато мен - само едно. Че си РУСКИ инженер!

Първо - дипломирал съм се в България.

Второ - и мен ме впечатлява как във всяка тема, верните ми "фенове" намират усилие и време да гледате, сравнявате, оценявате  мен, а не темата. :)

Винаги ме е блазнило такова внимание и признателност, но ... притеснявам се за вас. Поболяхте се бре :)

преди 12 часа, M.Николов написа:

Една благородна инициатива бе тотално употребена и омазана с пропагандна цел.

Ще ти го кажа по друг начин - когато солиш една манджа, тя става по вкусна. Когато обаче прекалиш , колкото и повече да сипваш в манджата, тя по вкусна няма да стане, и дори напротив - става толкова противна че чак ти се повръща.

В случая с "безсмъртния полк" /където след шествията захвърлят в кошчета плакатите с уж дядовците им/   , както и с помпозността, театралността , кичозността,  мащабността и т.н.  при честване на 9-ти май,  със "дедовци" които никога не са воювали щото са билио бебета тогава, окичени отгоре до долу с ламаринки, с пагони от половин метър, с деца, маршируващи в шинели, но с американски винтовки :) , с детски колички направени на танкчета (!!!)  и на ковчези , с предучилищни маршове, които са по зле и от хитлерюгенд.....  Путлер постига именно този ефект , от който човек почва да се замисля дали не му се повръща

пп

Знаете любимото ми сравнение за манталитета на изтока и запада.

На Запад говорят в този ден  - "Никога да не се повтаря" , Путлеристите лозунга е " Можем да повторим" .

На запад казват - " Как да направим света по добър след войната" , путлеристите - " как да направим по добър и по голям празник и честване   ".

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.05.2018 г. в 10:23, kalansuv написа:

Кремъл се зъби на Запада, дрънкайки военна техника в Москва. Кой, ако не предатели биха славили Русия, която окупира Крим и нападна православна Украйна, а през 2008 г. направи същото с Грузия? Русия, която не крие, че ЕС и НАТО са нейни врагове и срещу които е насочила ракетите си. Само явен родоотстъпник би отбелязвал този "празник" у нас.

Я се осъзнай малко! Како дрънкаш глупости замисли се, ти какъв си? Може би най-големият родоотстъпник-чуждопоклонник, кланящ се на педерасткия запад и самозабравилите се лекета, диктуващи условията за живот на всички общества на планетата? Ясно е, че Русия показва част от силата си (военна мощ), с която ще строши главата на гадовете и безнаказаните световни полицаи, разпореждащи се с народите и грабещи природните им богатства. Знай едно! Който е нападал Русия, винаги на*ран се е връщал, ако въобще  е могъл да се върне. Русия никога не е започвала война с някого, но винаги я е завършвала. Украйна си е руска територия с рускоговорящо население, и е подарък ....дано знаеш, ако не знаеш намери си информация. Лицемерната Хилари си призна за 27 милиарда разходи за подготовката на майдана в Украйна. Само че удари на камък. Путин не е Горбачов, не е и Елцин, и лешоядите от пентагона не могат да го  баламосат както направиха с "перестройката" и с наглостта си да поставят условия на Велика страна, не зависеща от никого! За това руснаците си прибраха Крим, защитиха руснаците в Украйна, и ще си вземат това, което си е тяхно. Такива майдани, арабски пролети и заплахи тип "Венецуела" вече не им минават. Голямата тояга вече е в ръцете на Путин, и той меко им напомня, какво ще им се случи на янките, ако пак започнат с  мръсните си номера. И да! Парадът в Русия е в памет на жертвите, пострадали от подмолни мръсни игри между западните колонизатори, решили за преразпределят света, като че ли им е бащиния, и също така демонстрация на сила, надежда за поробените от САЩ страни, които не искат да дават нефта и природните си богатства на тези изедници!   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Първо - дипломирал съм се в България.

Второ - и мен ме впечатлява как във всяка тема, верните ми "фенове" намират усилие и време да гледате, сравнявате, оценявате  мен, а не темата. :)

Винаги ме е блазнило такова внимание и признателност, но ... притеснявам се за вас. Поболяхте се бре :)

И като си се дипломирал в България поне имаш ли понятие от инженерство, или си се дипломирал с агне? Верните ти "фенове" ти се смеят на простотията, като виждат с какъв патос защитаваш педераслъка на запада, а мръсниците от НАТО представяш за благородници!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, M.Николов написа:

Не виждам да съм те питал нещо!:hush:

Като цитираш нещо , очакваш някой да те пита за да ти отговори ли  ?

Нещо си се объркал. Както винаги :hush:

херкулесчо2 :) ниска топка си приятелю :)

А да... и отново се оказах прав , гледайки тия двамата смешници , че :

...как във всяка тема, верните ми "фенове" намират усилие и време да гледате, сравнявате, оценявате  мен, а не темата. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

херкулесчо2 :) ниска топка си приятелю :)

Направо съм озадачен?!? Че чак и приятел ме нарече! На мен не си ми чак толкова приятен с този фундаментален-бесен  феминизъм който проповядваш, ама като си рекъл нека да съм ти приятел. Ниската топка почти винаги изненадващо попада в целта, а високостоящият ако се сгромоляса от високо, може да е с фатален край! :angry:  9-ти май, си е ден на победата, както и да изкривяваш нещата, и не си мисли, че си "център на вселената", и потребителите тук обръщат повече внимение на простотиите ти, от колкото на темата! ..... 7-ми май пък е ден на радиото, ама ти едва ли го знаеш, нищо , че си се писал инженер и сигурно за теб Маркони е откривателят му, а не Попов?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирчо!

Колкото и да се пънеш, колкото и да риташ трябва да знаеш едно:  Родил си се в комунистическа държава и ще си отидеш като комунист, а не като демократ.Може и да не ти се вярва, но този път няма кой да дойде и да те освободи.Единственото което що годе правиш - изкарваш по някой цент поне за прехрана. Повече от очевидно е, каквото и да се оправдаваш.Не се ли убеди, че Путин не е Горбачов!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, herkules2 написа:

този фундаментален-бесен  феминизъм който проповядваш

ко речи ко ? :) 

Нямам спомен да съм проповядвал феминизъм, камо ли фундаментален, още по малко бесен :)

преди 2 минути, Колев60 написа:

Мирчо!

Колкото и да се пънеш, колкото и да риташ трябва да знаеш едно:  Родил си се в комунистическа държава и ще си отидеш като комунист, а не като демократ.Може и да не ти се вярва, но този път няма кой да дойде и да те освободи.Единственото което що годе правиш - изкарваш по някой цент поне за прехрана. Повече от очевидно е, каквото и да се оправдаваш.Не се ли убеди, че Путин не е Горбачов!

Разбира се че Путлер не е Горбачов. И РФ не е СССР .

Путлер е съветската мафията, която вкара безумен рашистки капитализъм и присвои ресурсите на най богатата в света държава на природни богатства.

Цитат

Родил си се в комунистическа държава и ще си отидеш като комунист

Култово ! :rabbit:

преди 14 минути, herkules2 написа:

9-ти май, си е ден на победата, както и да изкривяваш нещата

Напротив. Именно че се вглеждам и търся истината а не  пропаганда за малоумници .

А реалните ветерани ,например, с което и да ви върна на темата / ане на Миро/  казват това  :

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О да , шутовете си личат. В това спор няма :)

Иначе по темата

image.thumb.png.1409e3138cf557a227af13acc691b713.png

Парада свърши,  нагласените портрети на уж "родни" дедовци  захвърлени, време е да поркаме :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

Разбира се че Путлер не е Горбачов. И РФ не е СССР .

Путлер е съветската мафията, която вкара безумен рашистки капитализъм и присвои ресурсите на най богатата в света държава на природни богатства.

Брей, почнал си да схващаш нещата. Сигурно IQ-то ти сигурно се е повишило с единица? Станало ти е ясно, че Путин не е Горбачов и няма да позволи хиените от САЩ, като пладнешки хайдуци да плячкосат най-богатата в света държава на природни ресурси, състоящи се на 60 % от световните такива, както практикуват с останалия свят! Колкото и да я обграждат с военни бази, ще си останат само с базите. Русия има достатъчно бази където и колкото и трябват, а ако и се наложи (дано никога не и се налага) и без бази ще подпали джапанките на янките. Ще им даде една "американска демокрация", дето налагат на народите по света, че няма да могат да я носят. Хайде да ги видим дали им стиска, имат ли здрави гащи да нападнат Венецуела, както тръбят по медиите си? Мъдестият е достатъчно "мъдест" за да ги спре за кратко време. После не се знае, знае ли се, какво ще стане? Световният джандарин-хегемон вече ще плаши само гаргите с военната си мощ, а от санкциите ще пострада самият той, защото ще останат само словестни или на хартия, с която руснаците ще си избършат ....знаеш какво, щото били "бедни" и нямали пари за тоалетна хартия! И както казват руснаците........ поживём - увидим!  

Редактирано от herkules2 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, herkules2 написа:

Брей, почнал си да схващаш нещата. Сигурно IQ-то ти сигурно се е повишило с единица? Станало ти е ясно, че Путин не е Горбачов и няма да позволи хиените от САЩ, като пладнешки хайдуци да плячкосат най-богатата в света държава на природни ресурси, състоящи се на 60 % от световните такива, както практикуват с останалия свят! Колкото и да я обграждат с военни бази, ще си останат само с базите. Русия има достатъчно бази където и колкото и трябват, а ако и се наложи (дано никога не и се налага) и без бази ще подпали джапанките на янките. Ще им даде една "американска демокрация", дето налагат на народите по света, че няма да могат да я носят. Хайде да ги видим дали им стиска, имат ли здрави гащи да нападнат Венецуела, както тръбят по медиите си? Мъдестият е достатъчно "мъдест" за да ги спре за кратко време. После не се знае, знае ли се, какво ще стане? Световният джандарин-хегемон вече ще плаши само гаргите с военната си мощ, а от санкциите ще пострада самият той, защото ще останат само словестни или на хартия, с която руснаците ще си избършат ....знаеш какво, щото били "бедни" и нямали пари за тоалетна хартия! И както казват руснаците........ поживём - увидим!  

Аз съм забравил да ти кажа, че Миро е инженер сред политиците и политик в средите на инженерите! Извинявам ти се и ти желая лека вечер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Колев60 написа:

Аз съм забравил да ти кажа, че Миро е инженер сред политиците и политик в средите на инженерите! Извинявам ти се и ти желая лека вечер!

Той Миро си живее в неговия си свят, далеч е от обективната действителност. До колко е инженер само той си знае, а като политик ще има популярност само сред малцинстватта и сред мургавите ни сънародници. Нека си плещи глупостите, не пречи, дори е интересен с наивните си съждения относно реалността!  Приятна вечер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, herkules2 написа:

Брей, почнал си да схващаш нещата. Сигурно IQ-то ти сигурно се е повишило с единица? Станало ти е ясно, че Путин не е Горбачов и няма да позволи хиените от САЩ, като пладнешки хайдуци да плячкосат най-богатата в света държава на природни ресурси, състоящи се на 60 % от световните такива, както практикуват с останалия свят!

Оппааа... Аз тези неща отдавна съм ги "схванал" , не знам защо ми говориш за Горби, все едно знаеш какво мисля за него или Путя. :)

Втората част от пасквила ти показва отново пълна аматьорщина от твоя страна.  Именно че в момента Путлер е изнесъл.. хм.. а къде изнася ... ?? много ясно - в "Злия Запад"  ресурсите на най богатата на ресурси в света, държава.

Той и неговите появили се именно не при Горби, а при Путлер , милиардери.

Цели 100-на милиардера, по времето на царуването на сатрапа.

Не при Горби :)

И тези милиардери държат в офшорки милиарди изнесени , да си го кажем в прав текст, откраднати пари .

От статистиката - 1% от богатите руснаци, владеят около 60 % от националните богатства. 98 милиардера са със 500млрд $ богатство, 1 трлн $ е в офшорки  .  към 40 % от руснаците, парите не им стигат за храна и облекло.

Бих казал обикновенния руснак по ниво е като нас. Ние, дето нямаме нито най големите богатства на планетата, нито нищо . :)

Мислим, не ?

:)

преди 27 минути, Колев60 написа:

Що ли мен не ме интересува ти с каква позивна си , нито интелектуалното ти ниво ? Ах да... просто защото ти не си показал такова. :)

Що за оргазъм е това да тролиш  със заяжданици , подмятаници и офтопици , не знам... но повече от очевидно е че  някои само затова влизат тук :)

преди 21 минути, herkules2 написа:

а като политик ще има популярност само сред малцинстватта и сред мургавите ни сънародници

Напротив. Аз няма да им харесам. Именно щото оборвам елементарната промита пропаганда за наивници, на която и вие сте се закачили.

Но това е ваш проблем. Даже ми се струва, като ви гледам нивото, с някой мургав сънародник дискусията би била доста по ползотворна и "интелектуална"  .

преди 25 минути, herkules2 написа:

Нека си плещи глупостите, не пречи, дори е интересен с наивните си съждения относно реалността! 

И да завърша с познатия ви до болка, въпрос - Никога не цитирате КОЕ  КОНКРЕТНО от това което съм казал НЕ Е ВЯРНО , кое е ГЛУПОСТ, кое е "наивни разсъждения " .

НЯМА цитат, няма нищо.  Само общи приказки Миро такъв Миро онакъв. :)

Да не забравяме и темата :

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване