Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 7 минути, miro20 написа:

Оппааа... Аз тези неща отдавна съм ги "схванал" , не знам защо ми говориш за Горби, все едно знаеш какво мисля за него или Путя. :)

Втората част от пасквила ти показва отново пълна аматьорщина от твоя страна.  Именно че в момента Путлер е изнесъл.. хм.. а къде изнася ... ?? много ясно - в "Злия Запад"  ресурсите на най богатата на ресурси в света, държава.

Той и неговите появили се именно не при Горби, а при Путлер , милиардери.

Цели 100-на милиардера, по времето на царуването на сатрапа.

Не при Горби :)

И тези милиардери държат в офшорки милиарди изнесени , да си го кажем в прав текст, откраднати пари .

От статистиката - 1% от богатите руснаци, владеят около 60 % от националните богатства. 98 милиардера са със 500млрд $ богатство, 1 трлн $ е в офшорки  .  към 40 % от руснаците, парите не им стигат за храна и облекло.

Бих казал обикновенния руснак по ниво е като нас. Ние, дето нямаме нито най големите богатства на планетата, нито нищо . :)

Мислим, не ?

:)

Що ли мен не ме интересува ти с каква позивна си , нито интелектуалното ти ниво ? Ах да... просто защото ти не си показал такова. :)

Що за оргазъм е това да тролиш  със заяжданици , подмятаници и офтопици , не знам... но повече от очевидно е че  някои само затова влизат тук :)

Напротив. Аз няма да им харесам. Именно щото оборвам елементарната промита пропаганда за наивници, на която и вие сте се закачили.

Но това е ваш проблем. Даже ми се струва, като ви гледам нивото, с някой мургав сънародник дискусията би била доста по ползотворна и "интелектуална"  .

Тук ти научиха всички РЕПЕРТОАРА. Я сега за следващите 10-тина години посети техническите раздели да видим дали имаш гънки в кратуната си проста! Джуки да разлепя като теб - всеки го умее. Покажи нещо от инженерството си! Ама не смееш, щото си гола вода!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 11 часа, Колев60 написа:

Тук ти научиха всички РЕПЕРТОАРА. Я сега за следващите 10-тина години посети техническите раздели да видим дали имаш гънки в кратуната си проста! Джуки да разлепя като теб - всеки го умее. Покажи нещо от инженерството си! Ама не смееш, щото си гола вода! 

Според теб, инженерите на НАСА не са такива ако не се докажат във форума на КАЛДАТА за да дадат ценни съвети коя промоция на джифорс е най актуална в момента ???

Смешник :)

И пак за д ане сме офтоп... едно мило видео от парад в Якутия :

Патриотично възпитание на путлерюгенд

image.png.b558c9051c1566ed6d8a427d18d9b92a.png

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

Според теб, инженерите на НАСА не са такива ако не се докажат във форума на КАЛДАТА за да дадат ценни съвети коя промоция на джифорс е най актуална в момента ???

Смешник :)

И пак за д ане сме офтоп... едно мило видео от парад в Якутия :

Ама ти сериозно ли? Значи ти си се завърнал от такава престижна и платена работа в NASA за да оправиш България? Ще дойдеш голям инженер!  Не зная дали съм смешник, но в този форум по голям смешник от теб никога не е имало. Именно затова ти казах, че докато си жив ще те броят за комунист.А дали ги обичаш ли не, никой никога няма да те попита.Лошото за теб ще е, когато и работодателите ти разберат, че си ги лъгал.Тогава ще ти се наложи да пътуваш към остров Тамбукту.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

Ти акъл за това нямаш.😄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инженерът, който не участва в техническите теми. Тоя не знае да пише, инженер бил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Колев60 написа:

но в този форум по голям смешник от теб никога не е имало. Именно затова ти казах, че докато си жив ще те броят за комунист.

Да да.. добре :)  Айде  по баира...  :)  

преди 4 минути, Колев60 написа:

Лошото за теб ще е, когато и работодателите ти разберат, че си ги лъгал.Тогава ще ти се наложи да пътуваш към остров Тамбукту. 

Наистина не схващам логиката ти в простотиите ти . Бил ме смятал за комунист, и работотдателите ми /които нямат нищо общо с политика/ ще ме пращали на Тамбукту...

Абе с какво се друсате бе хора :) :)

Аз все още чакам КОЕ наричаш ЛЪЖА. Къде и кога за какво съм ЛЪГАЛ ?

Цитат моля ?

току-що, Тoни написа:

Инженерът, който не участва в техническите теми. Тоя не знае да пише, инженер бил.

Ти знаеш ли какво е думата инженер ?  :)

Мъка мъка...

преди 4 минути, Agentpat™ написа:

Ти акъл за това нямаш.😄

Нали :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква мъка, бягай да помагаш на хората. Или единственото, което знаеш е да повтаряш ''джифорс"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И за да не сме отново в офтоп

Безсмътртен полк подводничари :

image.png.bacca98d1b1a5527065512bf8c36df84.pngimage.png.d8616b6204da92908d4b501efd0c779e.png

image.png.c19d2ff4049f36b8eca6d6f1acd789f7.png

image.png.481859b03540046c31aafd0536031d9f.png

няма да коментирам :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето с какво се занимават българските инженери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Тoни написа:

Или единственото, което знаеш е да повтаряш ''джифорс"?

Какво разбираш под "повтаряне" ???

Ако ти ми препрочиташ единственото казано "джифорс" 5 пъти, това не означава че съм го казал 5 пъти аз .

преди 4 минути, Тoни написа:

Ето с какво се занимават българските инженери.

Да, що ?

Проблем ли е да си казвам мнението и да дискутирам  политически теми ?

Аз се забавлявам и разпускам,  но ти вземи се замисли над този въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси разпускането, потроши клавиатурата от дращене. Цял куфар с линкове и кой от кой по-злъчен... Разпускал бил...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А твоето какво е ? :)

Аз някой с нещо нападам ли какъв бил, колко жлъчен къв драскач, колко гола вода е, с колко акъл .. бла бла.. ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

А твоето какво е ? :)

Разпускам бе! Ама нямам един куфар с линкове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тролиш... тролиш е термина :) :) 

Човек разпуска с интересни му нему теми и дискусии. Ти и твоите другари по комплексарщина се занимавате с тролене :)

Цитат

1. Злобнни тролове, които просто се забавляват, като обиждат хората. Обикновено използват глупости и обиди, доста често с правописни грешки.
  2. Платени тролове, които имат за цел целенасочено унищожаване на избран форум,  чрез заливане с безсмислени съобщения или публикации не представляващи интерес за читателите. При спам над 75% от публикациите, трафика на сайта буквално спада до нулата.
  3. Пропагандиращи тролове, разновидност на платените тролове агитиращи с дадена поръчкова мисия. Обикновено работят на групи и знаят правилата във форума.
  4. Дебнещи тролове, които се борят да  поставят първите коментари под публикацията от различни псевдоними с цел  да дадат един отвратителен начален тон на потенциалната дискусия или да я насочат в желана от тях посока. Често следят блоговете на известни личности и след всяка тяхна публикация веднага ги нападат с цел да ги изкарат извън нерви.
  5. Тролове маниаци, които постват навсякъде един и същи дълъг текст, който няма нищо общо с темата и е съпроводен с неверни или преиначени факти.

..........троловете имат за цел отклоняване на вниманието от основната тема и превръщането на конструктивното обсъждане в безкрайни спорове, в размяна на нападки, в дрязга. Един от основните използвани методи на троловете е нападателният стил – агресивното подмятане на клевети, компромати, слухове, задаване на въпроси не по темата, а по адрес на другите автори и публикувани мнения, и т.н.

преди 11 минути, nikssi написа:

Ама нямам един куфар с линкове...

Че откъде да имаш ... то се иска акъл... а за тролене - не 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, nikssi написа:

Разпускам бе! Ама нямам един куфар с линкове...

Той си има няколко помагачи, които следят отделните теми и търсят подходящите линкове, за да му ги подадат за ползване.Казват му "тролски център".

Но се прави на вундеркинд!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

Баси разпускането, потроши клавиатурата от дращене. Цял куфар с линкове и кой от кой по-злъчен... Разпускал бил...

В интерес на истината, от купеното инженерно образование и инженерната му мисъл, най-много страда клавиатурата му!!! Затова считам за целесъобразно да предложа да я канонизираме и да я обявим за мъченица!!! Един ден в годината ще ядем и ще пием, в знак на съпричастност с мъките и!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на клавиатурата не сте ми се кланяли :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване