Премини към съдържанието
Криско И.

Стол за продължителна игра на компютър до 100-150лв.

Препоръчан отговор

Добър ден! Търся си някакво столче до 100-150лв, като се има предвид, че искам да ми е удобно при дълги сесии.

Благодаря за вниманието! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е толкова специфична материя, че повече няма накъде...
Столът се избира по анатомията на ползващия. И в тия пари долу-горе влиза малко над стандартен офис стол.
И на български няма ли "продължителна игра на компютър", а трябва да е long gaming sessions. 
Що не си написа поста направо на английски, че така се бъркаме какво да четем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, оправих го. Но иначе съм слаб и нисък и попринцип първоначално си търсех геймърски стол, но се допитах до приятели и те ми казаха, че такъв стол е загуба на пари. Затова се допитвам до вас, за да разбера вашите мнения. 

преди 1 час, DarkEdge написа:

Това е толкова специфична материя, че повече няма накъде...
Столът се избира по анатомията на ползващия. И в тия пари долу-горе влиза малко над стандартен офис стол.
И на български няма ли "продължителна игра на компютър", а трябва да е long gaming sessions. 
Що не си написа поста направо на английски, че така се бъркаме какво да четем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си Геймърски стол SNERTINGE черен/син преди около година и съм доволен.

Прилича повече на офис стол, от колкото на "геймърски".

Като се има предвид, че не съм геймър, и не стоя пред компютъра по 8 часа дневно, този стол е перфектният избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

There are lot of brands making chairs for computer but every chairs is not good. Some Brands are very well performance to use. however I found a helpful article about best gaming chairs under 100 dollar recent on google , which may help to get it.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.05.2018 г. в 10:41, oic написа:

Взех си Геймърски стол SNERTINGE черен/син преди около година и съм доволен.

Перфектен друг път,това е боклук.Днес го пробвах.Нито гърба ти държи изправен,нито врата.След няколко часа седене на това подобие на стол,усещането, ще е като да си ял бол от пияни балканджии.Понеже и аз си търся стол за продължително комфротно седене за компа,оределил съм си бюджет от 90 евро,пробвах няколко до тия пари включително и този,всичките до един са кой от кой по-голям жмел.Имаше един от 150, с някакво там намаление  на 105, той само биваше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.05.2019 г. в 0:11, franchesko написа:

Перфектен друг път,това е боклук.Днес го пробвах.Нито гърба ти държи изправен,нито врата.След няколко часа седене на това подобие на стол,усещането, ще е като да си ял бол от пияни балканджии.Понеже и аз си търся стол за продължително комфротно седене за компа,оределил съм си бюджет от 90 евро,пробвах няколко до тия пари включително и този,всичките до един са кой от кой по-голям жмел.Имаше един от 150, с някакво там намаление  на 105, той само биваше.

За цената си мен ме устройва напълно. Да не говорим че тапицерията не е тип еко кожа. Която се износва скорострелно.

Ако искаш добър геймърски стол, си отдели бюджет поне два пъти от колкото бюджета.

Като искаш качество плащаш повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и едно нестандартно решение:

Резултат с изображение за седалка за камион снимка ... примерно ...

Най-добрите столове за геймъри според мен са седалките за камион - така са устроени, че са комфортни дори след 12 часа в тях ...

Не знам как обаче ще се включат в цената ... втора ръка са някъде към 400 лв ... уви ...

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На раидмакс имам аз и съм доволен.Като цяло гледам има голям избор на гейминг столове. Най-добре изчакай като има на промоция и си вземи тогава ако не ти е спешен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване