Премини към съдържанието
kalansuv

Нова версия: Хитлер искал да помогне на Борис III, убили са царя от Москва

Препоръчан отговор

" Царят ви е отровен по поръчка на Съветския съюз, не на Третия райх”, убеден е Занднер.
П.п. Атентата в Катедралата "Света Неделя", убийството на Стамболов, "Народен съд", Конц.лагерите - всичко от кочината Русия!
Плюс отравянето на Захари Стоянов в Париж.

След посещението в руското консулство и пиене на чай с руските дипломати, Царят ни умира отровен.

Същите тия руси, които убиха собственият си Цар и семейството му в мазето на 17 юли 1918 год.

safe_image.php?d=AQDvoglQ7fT5Hf7e&w=235&
Нацисткият лидер никога не е посещавал концлагер Легендата, че Хитлер е искал да убие Борис ІІІ и е поръчал да го отровят, не е вярна. Той по-вероятно е убит по поръ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат:

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение........""

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хитлер не е искал, Хитлер освобождава българските територии. Политиката на българското правителство е била да си върне българските земи и спре геноцида срещу българското население. Хемингуей е писал статии по този случай когато е пътувал с Ориент експрес. Армията е стояла тогава зад царя и това е била голяма пречка за болшевиките да превземат властта. Друг е въпроса ако не беше убит,  дали щеше  да има България или войната щеше да продължи още доста години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.