Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

С какво почиствате колите си сами?


dididi123

Препоръчан отговор

Здравейте,

Единственото ми свободно паркомясто е под дърво и можете да си представите как птичките ми бомбандират колата :D Не мога да си позволя автомивка през ден.

Взех си някакъв Медикс за прозорци и руло кухненска хартия и така си забърсвам колата. Обаче не знам дали това няма да прецака боята.

Вие как се справяте с този проблем?

Би било супер да ми препоръчате препарат с пръскало за бързо забърсване, ако има такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз никак. Няма как да се справиш, щото ако тръгнеш да бършеш всяко лайкно, ще направиш на нищо лака. Кола се бърше само под течаща вода!!! Всичко останало е кофти заради многото песъчинки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dididi123 написа:

Единственото ми свободно паркомясто е под дърво и можете да си представите как птичките ми бомбандират колата

Шише с вода, отстраняваш лайното без да забърсваш. Ако престои се променя цвета на боята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само че тия птичи акита :D като се оставят по дълго време на боята и пак съсипват лака. Аз забърсвам с мокра кърпа, но на мен рядко ми се налага - имам гараж :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземаш един обезмаслител ( например Брило). Пръскаш, чакаш 10 секунди и почистваш с кухненска ролка. Поне аз така правя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Емил Костов написа:

Вземаш един обезмаслител ( например Брило). Пръскаш, чакаш 10 секунди и почистваш с кухненска ролка. Поне аз така правя. 

От обезмаслителя не избледнява ли боята?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, emanuela444 написа:

От обезмаслителя не избледнява ли боята?

При мен проблеми няма. Вземаш такъв, който го използваш в кухнята. Работи безупречно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

При мен проблеми няма. Вземаш такъв, който го използваш в кухнята. Работи безупречно.

Наплашена съм от обезпласлителите, че бях си патила едно време :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, emanuela444 написа:

Наплашена съм от обезпласлителите, че бях си патила едно време :D 

Ами тогава вземаш един препарат за миене на съдове ФЕЯ ( например), гореща вода и една гъба и процедурата я знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ами тогава вземаш един препарат за миене на съдове ФЕЯ ( например), гореща вода и една гъба и процедурата я знаеш.

Да, благодаря ти!:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, franchesko написа:

Намираш си парко място на около някъде където няма дървета.И 10 минути да походиш до у вас,няма лошо.даже е добре.

Нищо не схванах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, peshomiroslavov написа:

Нищо не схванах

Да не паркира под въпросните дървета, които птичките използват за плацдарм за да оакват колата на dididi123.

Обаче, под дърветата е сянка, а лятото, с тези жеги...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...