Премини към съдържанието
V_A_G_A_B_O_N_D

Какво трябва да се случи с Делио Роси ?

Препоръчан отговор

Какво бъдеще заслужава  според вас  Делио Роси ? Има ли нужда от смяна на треньорския пост в Левски, след поредният неуспешен сезон ?Споделете своето мнение и аргументи .... за или против оставането на италианеца и екипа му в клуба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължителна смяна на Ментето след края на първенството. Получи достатъчно време за да изгради отбор, а резултата е нулев !

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам да е постигнал нещо значимо за цял сезон.Няма ясно изграден стил на игра,често срещите са скучни ,а резултатите не са в негова полза.Борба за трето място в първенството ,загубен финал за купата. Да му мисли Спас Русев , какво иска да постигне този отбор.  ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този стил на игра не ги очаква нищо добро.Твърде предпазливо дори страхливо подхожда при някои срещи чичко Роси. Да не говорим,че липсват и изявени реализатори. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори част от феновете ще го изпратят на ръце до летище София , за да се наслади на дългосрочна почивка в Италия .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Дори част от феновете ще го изпратят на ръце до летище София , за да се наслади на дългосрочна почивка в Италия .

Колкото по-бързо се случи толкова по-добре , защото и следващият сезон ще бъде като този, посредствен и без резултати !  :cantbelieve:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали през последните десет години Левски сменя треньорите след всеки сезон и нищо не постига. Значи не е от треньорите, а от друго. След като имаше успех в Евротурнирите преди повече от десет години, в Левски настъпиха големи промени, уж с цел да стане още по-успешен, купиха се стотици чужди играчи. Но това вече десета година показва, че е тотално разхищение на пари и грешно управление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен чест прави на Славия , че изгради отбор от млади момчета-БЪЛГАРИ , които спазваха указания ,играха с чест за отбора,раздаваха се до откат ,а отзад вратарят им показваше как се играе за отбора! Победиха ,защото имаха БЪЛГАРСКИ ДУХ ! Така сме ние българите ,когато решим можем да надмогнем себе си!Това постояно наемане на килограм на чужди играчи ,които ги интересуват само парите води до неизбежен провал!Трябва да има играчи ,които да са преданни истински  на отбора -пример Инеста , Буфон ..., които да дават кауза на другите!Левски , а и ЦСКА ,ако искат да успеят трябва да носят БЪЛГАРСКИ ДУХ ,на Великият Гунди, на Стоичков ...и на другите ГОЛЕМИ израстнали в тези отбори!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Elaine написа:

Нали през последните десет години Левски сменя треньорите след всеки сезон и нищо не постига. Значи не е от треньорите, а от друго. След като имаше успех в Евротурнирите преди повече от десет години, в Левски настъпиха големи промени, уж с цел да стане още по-успешен, купиха се стотици чужди играчи. Но това вече десета година показва, че е тотално разхищение на пари и грешно управление.

Причините за неуспехите  са много и комплексни. Факторите ,които оказват влияние за този процес са взаимно свързани.Постоянна смяна на футболисти и треньори ,всеки нов мениджър иска да бъдат привлечени нови играчи ,които отговарят на неговите идеи и вкусове. След няколко месеца мястото му е заето от следващият наставник и ситуацията се повтаря безкрай.Спортно техническото ръководство не знае как или не умее да привлича качествени футболисти. Така нареченото скаутско звено определено не успява да подбира  наистина добри и  способни попълнения. В резултат ,постоянно  пристигат нови чужденци със спорни качества и възможности, които не отговарят на амбициите на клуба. Най-лошото е , че за тях се плащат твърде високи заплати без реално да ги заслужават. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този мач много ми беше интересен и доста смешно ми стана като го гледах. Левскарите решиха да приложат номера с ЦСКА ,тоес да контузат най-добрия. Да ама Петков е от стара коза яре и когато исландецът му скочи ,той взе да го играе "умряла лисица''  и ги изпързаля . Те си рекоха -бийте от далече той е контузен и взеха едни сватбарски удъри  ,имаше само един във вратата  , вратарят го изби и после лежа някоя минута. Тренерът на Славия явно беше в час и нарочно изкара резервния вратар. Пълен смях и така Левски загуби поне 20-30 минути. Славия имаше и друга тактика , беше освободила крилата и не си разтягаше отбраната,чакаше ги пред наказателното и крилата освен да върнат назад или да центрират нямаше какво друго да направят и пак Петков , как само убираше високите топки с едното коляно напред при скок , така увеличаваше периметъра на контрол и не позволяваше да го блъскат... Чичко Роси има още много да учи от тренера на Славия  и на балкански хитрости...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля ,че някой е останал сюрпризиран от " Великолепната тактика "  на Славия. Реално това бе единствения им възможен подход в този двубой. Спас Русев може да се сърди на Роси неговите решения и липсата на креативни идеи в нападение, които са слабост на Левски през целия сезон.Просто футболистите му не знаят как да завършват атаките си, действат крайно еднотипно и предвидимо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е задължително да се смени треньора и екипа му. Още сега, веднага, на секундата!

Освен това задължително трябва да се освободят всички чужденци в отбора.

В отбора трябва да има само българи, за предпочитане юноши на клуба. Същите резултати бихме ги постигнали с български треньор и български играчи, но за десетократно по-малко пари!

Така съм убеден, че отборът най-после ще се изправи на краката си.

Сигурен съм, че ако всичко това стане, след 22 години, тези които сме живи, ще се радваме на спечелена купа на България, както и че оживено и с плам ще дискутираме 4-те си участия в ЕКТ за този период, призовото 3-то място през сезон 2023/2024, както и 8-те пъти, когато сме успели да се класираме сред първите 6 отбора на шампионата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.