Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Профила ми във фб беше хакнат..... сменена му е паролата и е деактивиран .....сега никоя търсачка неми го намира за да си сменя паролата и да го активирам..... моля ви кажете ми по какъв начин да го оправя ????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такъв начин! И ще ти кажа защо - защото да пишеш до съпорта на ФБ е като да чакаш от умрял писмо. Само накратко ще ти опиша моето ходене по мъките, с предишният ми профил, който не беше хакнат от хакер, а от самия ФБ. Искаха да докажа профила си, изпратих необходимите снимки и до тук! Все едно нищо! Писах на кого ли не, само на самия Зукърбърг не съм, и не става и не става. Накрая си направих нов профил и това беше.

Пиеш една студена и си правиш нов профил!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ивкаааа написа:

Профила ми във фб беше хакнат..... сменена му е паролата и е деактивиран .....сега никоя търсачка неми го намира за да си сменя паролата и да го активирам..... моля ви кажете ми по какъв начин да го оправя ????

По-скоро си направил нещо нередно и от Фейсбук са ти го деактивирали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, аm-аm написа:

По-скоро си направил нещо нередно и от Фейсбук са ти го деактивирали.

Но ако е така , когато си пратя доклад с лични данни неми го приема пише че профила ми не е забранен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.