Премини към съдържанието
D101149

проблем с механична клавиатура

Препоръчан отговор

Здравейте! В повечето случаии докато пииша както виждате буквата ии (по-точно бутона) нещо се бъгва предполагам хардуеро и в повечето случаииии мии пише повече от веднъж ии.. Не знам защо така дали нещо от прекъсванията. Клавиииатурата мии е много хубава, но е китайска ии ииискам да сии я поправя някои може ли да удари едно рамо, дали е нещо боклук в суиича влязъл иили изобщо от какво може да е.. Нарочно не съм иизтриил и-тата, за да добиете представа за какво става на въпрос.. Не винаги го правии, но в 95% от случаите... Моля ви помогнете.. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вадиш клавиша и оглеждаш под него какво е положението. Тествай и с изваден клавиш. Може да се наложи и да разглобиш клавиатурата, за да достигнеш до мястото (не е известно каква е точно). Тествай я на друг компютър дали прави така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разглобяваш клавиатурата, разпояваш клавиша И , разпояваш и някой дето най-не го ползваш и им разменяш местата.

Навремето 99% от клавиатурите бяха механични  и дори китайските не бяха чак толкова евтини, че да ги изхвърлиш след първия скапан бутон, а  размяната беше начина да удължиш живота, поне докато не останат вече здрави бутони дето не се ползват.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.