Премини към съдържанието
kalansuv

Дискусия за Лицемерието, с което се Сблъскваме

Препоръчан отговор

Лицемер е човек, който кара немска или японска кола, ползва американски айфон или японски телефон, американски windows, носи американски дънки, парфюмира се с френски или италиански парфюм, носи модни европейски облекла, купува си Бош, Сименс и Сони, лекува се със западни лекарства и дори не е чувал за руски такива, но плещи за някакво величие на Русия и ти навира в лицето Путин сякаш е на преглед при рек*толо*г и му показва хем*оро*ид на г..за си.

Замени думата "лицемер" в текста ти със съчетанието – "човек, който е сис*ал от червената бо*ск*а цял живот"

31841642_205088750296458_7772143144912551936_n.jpg

13876677_914281558699702_3042677383227749783_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Психиатри в тая държава няма ли? Това е въпроса! Хапчетата , хапчетата. Пийте ги тия хапчета бре! 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

К'ва дискусия, ве? На това му се вика "С чужда пита помен прави" - отново се изпляскват нечии чужди мисли. Ти свое собствено мнение нямаш ли?
Ай стига си ни заливал с потоци информация, която така или иначе е достъпна в мрежата.
Какъв е смисълът да е копирана на още едно място?
Веднъж ти резнаха кранчето. Що напираш отново за такава реакция? Много започва да прилича на наглост.
СПРИ СЕ! ТОВА ТВОЕ ПОВЕДЕНИЕ ПРЕЧИ НА НОРМАЛНАТА РАБОТА НА ФОРУМА!

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

К'ва дискусия, ве? На това му се вика "С чужда пита помен прави" - отново се изпляскват нечии чужди мисли. Ти свое собствено мнение нямаш ли?
Ай стига си ни заливал с потоци информация, която така или иначе е достъпна в мрежата.
Какъв е смисълът да е копирана на още едно място?
Веднъж ти резнаха кранчето. Що напираш отново за такава реакция? Много започва да прилича на наглост.
СПРИ СЕ! ТОВА ТВОЕ ПОВЕДЕНИЕ ПРЕЧИ НА НОРМАЛНАТА РАБОТА НА ФОРУМА!

Ами според мен смисълът според мен е да се дава информация на хората които не са я намерли на друго място. Аз се интересувам от политика и все пак намирам неща които са нови и интерсни за мен какво остава за млади хора техничари които не ходят по сайтове които се занимават с политика. Ако решат да се информират за политиката и влязат в раздела ще добият грешната представа че народът ни се състои от промити от социализмът мозъци които бленуват завръщането на социализма и СССР което съвсем не е така. Така че радвам се че има потребители като kalansuv и miro20 които губят доста лично време за да представят и другата позиция , срещу което получават хули и обиди . Има потребители които освен да пищят срещу тях друго не правят във форума но те не пречат - нали.  Ако мислиш че нормалната работа на форума е да няма различни мнения то си в дълбока заблуда. Ако това се получи аз лично ще загубя интерес а предполагам също така и доста други потребители.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затвори скритото съдържание

Принципно смърфа е прав, но ме обижда сравнението с каланслувчо. Всъщност, защо и каква е разликата се вижда отчетливо.

За себе си се радвам че вече с много малки изключения постигнах що годе някаква култура на общуване тук. Най вече визирам някои хора които реално погледнато са дори по зле и от каланслувчо, които се задавяхха в слюнка от нонстоп  плюене и обиди. :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, kalansuv написа:

Лицемер е човек, който кара немска или японска кола, ползва американски айфон или японски телефон, американски windows, носи американски дънки, парфюмира се с френски или италиански парфюм, носи модни европейски облекла, купува си Бош, Сименс и Сони, лекува се със западни лекарства и дори не е чувал за руски такива, но плещи за някакво величие на Русия и ти навира в лицето Путин сякаш е на преглед при рек*толо*г и му показва хем*оро*ид на г..за си.

Това е нелеп подход.По тази логика всеки, който като теб мрази Русия, не трябва да кара никакъв автомобил.Защо така ;лицемерно горите руски нефтопродукти.Откажете се от тях бе, вие, които сте принципни люде.С всеки литър гориво закупен от вас -финансирате гадния Путин.

Разбира се трябва да се откажете и от едни други 90% предмети от вашият бит, включая същите тези америански телефони, западни коли и т.н.Във всички тях огромния дял имат руските суровини или електроника произведена в друга гнусна комунистическа държава.

Въобще излизайте на палатки в пустинята и живейте първично, без тия технологични изделия.

О пардон! Забравих, че и палатката най-вероятно ще да е китайска.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, miro20 написа:

Покажи скритото съдържание

Принципно смърфа е прав, но ме обижда сравнението с каланслувчо. Всъщност, защо и каква е разликата се вижда отчетливо.

За себе си се радвам че вече с много малки изключения постигнах що годе някаква култура на общуване тук. Най вече визирам някои хора които реално погледнато са дори по зле и от каланслувчо, които се задавяхха в слюнка от нонстоп  плюене и обиди. :) 

Казах само че се опитвате да предсавите своя различна позиция като за това изразходвате лично време за намиране на някакви материали с които да я изразите. Далеч съм от мисълта да ви слагам под един знаменател всеки си има своите възгледи и методи за излагането им тезата ми беше че трябва да има сблъсък на мнения а не лични заяждания и че личните дразги пречат много повече от цитиране на вече известини факти.

преди 7 минути, badr написа:

Това е нелеп подход.По тази логика всеки, който като теб мрази Русия, не трябва да кара никакъв автомобил.Защо така ;лицемерно горите руски нефтопродукти.Откажете се от тях бе, вие, които сте принципни люде.С всеки литър гориво закупен от вас -финансирате гадния Путин.

Тук си абсолютно прав и аз точно това правя най - вече по изтъкнатата от теб причина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Изповед на окаяния раб Божи Калансув:

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

току-що, karadzha написа:

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

току-що, karadzha написа:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Казах само че се опитвате да предсавите своя различна позиция като за това изразходвате лично време за намиране на някакви материали с които да я изразите. Далеч съм от мисълта да ви слагам под един знаменател всеки си има своите възгледи и методи за излагането им тезата ми беше че трябва да има сблъсък на мнения а не лични заяждания и че личните дразги пречат много повече от цитиране на вече известини факти.

ОК :)   Това което подчертах обаче,  забелязах  характерно  се отличаваме от "опониращата" единодушна червена маса.

Ние /смея да твърдя самостоятелно мислещите/ отчетливо се открояваме като самостоятелни индивидуални хора, които рядко се водят на един "акъл".

И които си правят собствени , често различни изводи . Но никога с поведение като червено-путинистката опонираща мъгла-калъп , които честно казано понякога не ги различавам . :) 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде пак се почна с изтриване на коментари - а калъфите да си пишат на воля ......

п.п. инак не, че намирам прилики м/у държавната и форумната администрация, но сякаш трудно откривам разлики.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, lsmurf написа:

да се дава информация на хората които не са я намерли на друго място.

Еб@си глупостта. А, ся ни увери, че всичките му постове са негови авторски.
По-голяма дивотия не бях срещал. Ти да не си тръгнал на лов за боядисани канарчета?

А нещо да кажеш за това, че залива технически ориентиран форум с никому ненужна  информация, която изхвърля технически теми, изискващи внимание? Нещо по въпроса?

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Ти да не си тръгнал на лов за боядисани канарчета?

Русия , Русия ... бах тая Русия все им в главата. Работа нямат ли или си вършат така работата. Ама лошо я вършат.  :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, nikssi написа:

вършат така работата

С двете леви и леу...
Ама поне да не пречат!
Да вземат да си намерят друга сцена - да идат да праят политика в bg mama - ще виреят точно пейсе секунди...
Не само, че са неграмотни да спретнат публикация собственоръчно(и затова ни заливат с чужди слова), ами и заглавията им са неграмотни.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Еб@си глупостта. А, ся ни увери, че всичките му постове са негови авторски.
По-голяма дивотия не бях срещал. Ти да не си тръгнал на лов за боядисани канарчета?

А нещо да кажеш за това, че залива технически ориентиран форум с никому ненужна  информация, която изхвърля технически теми, изискващи внимание? Нещо по въпроса?

На тъп ли се правиш? Това че някой не е намерил нещо на друго място не значи че то не съществува още на 1000 места.! И какво според теб всичко което споделяме трябва да бъде задължително измислено от самите нас ! Умно! Защо да е никому ненужна ? Ето аз ти казвам че на мен някои неща не са ми били известни преди това. Това че не ти харесва това което изнася - ами опитай се да го опровергаеш. Не виждам някой да го прави. Къде , къде по лесно ви е да го обявите за луд или подобни щуротии. Най добре е ако може да му се затвори устата - нали. Какво ще кажеш за тъпотията която я срещам вече за хиляден път? Дали не задръства форума или според теб съдържа супер важна информация?

Цитат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, lsmurf написа:

Какво ще кажеш за тъпотията която я срещам вече за хиляден път? Дали не задръства форума или според теб съдържа супер важна информация?

Кое това ли?

Цитат

Че какво ? Не е вярно ли?

на 26.12.2017 г. в 8:31, kalansuv написа:

Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение.  Признавам, си че за всеки модел уред цитиран в настоящата тема многократно съм проверявал в минало време за данните и параметрите му, както и че преди да пусна настоящата тема в Калдата форум също съм проверил за данни и параметри за всеки един цитиран уред и съм намерил предостатъчно от търсена и необходима информация, която е  достъпна в Интернет. Темата ми е излишна, защото мога да работя с търсачката Гугъл. И всъшност завличам останалите потребители на Калдата форум на моето ниско ниво и до моето падение, за което се извинявам. Признавам, си че нарочно лъжливо написах за уреди № 5 и уреди № 6, именно 7700 и 8800, който са модели техника под съвсем различни и доста по- дълги имена. Моля Ви простете ми. За останалите точки от настоящата тема - например от № 2 до последната №9 твърдя, без да мога да дам доказателства, че повечето от описаните модели устройства аз лично съм ги изхвърлил в кофата за смет, като ненужни, и като отпадъци и не съжалявам. Личното ми мнение, е че всеки гледа, познава, предпочита и избира моделите например на SONY пред  тези на Sanyo или тези на Sharp. Личното ми мнение, е че Сони е доста по- нависоко и по- напред във времето, и като качество, и като технологии, и като обем на произведената продукция, оборот и печалба.

Един потребител стой зад следните профили в Калдата форум, а именно:  kalansuv, bdenkov, pcbsd, proengineer, proexpert, turbox, чьст и др. Този потребител съм аз в моята личност и се срамувам от това, което правя - флууд или съм направил в миналото. Със сигурност съм пропуснал поне още няколко мой профили в Калдата форум от който съм отварял теми и писал коментари. Извинявам, се но в момента не мога да си спомня всичките мой профили свързани с Калдата форум.

Поради изброените цитирани причини, то аз моля да бъдат изтрити всички коментари и всички теми от профилите на kalansuv, bdenkov, pcbsd, proengineer, proexpert, чьст и др., защото са на една и съща личност. Моля. Нека това да се случи, защото се тормозят по- този начин останалите потребители на Калдата форум и им се пречи да ползват форума от един потребител с много профили.

Поради изброените цитирани причини, то аз моля да бъде заключена или изтрита настоящата тема, като безсмислена, и като поредният флууд - наводнение от един и същи потребител.

Моля за извинение всички потребители на Калдата форум.

:laughing5:

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, lsmurf написа:

На тъп ли се правиш?

За себе си ли пишеш?

преди 39 минути, lsmurf написа:

И какво според теб всичко което споделяме трябва да бъде задължително измислено от самите нас !

Ми,  дай по тая логика да направил калдейта мирър на цялата мрежа, а? Да си я направим като една клоака, ей тъй да си има всичко

Когато определени хора са на линия като копипейстъри, ничия друга тема не остава видима. Е, и как ако ти си публикувал нещо да ти се помогне ще бъдеш уважен с помощ? Никак или почти никак - темата пада в канала почти.
Аре у леу - вървете да прехвърляте на друго място. Тук пречите!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

За себе си ли пишеш?

Ми,  дай по тая логика да направил калдейта мирър на цялата мрежа, а? Да си я направим като една клоака, ей тъй да си има всичко

Когато определени хора са на линия

Както и да е ! Забрави . С теб явно на ползваме една и съща логика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко нещу начи - кат не пея по твойта свирка, начи тре съм алогичен. Твоите твърдения обаче са точно такива.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нищо не разбрах от по горе написаното само искам да кажа на тия дето плюват руснаците могат само да сосат

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, kalansuv написа:

Замени думата "лицемер" в текста ти със съчетанието – "човек, който е сис*ал от червената бо*ск*а цял живот"

Комсомолец, 80% от изброените от теб стоки на пазара са китайски, включително и набедения за америкаснки айфон!!! С други думи, гадни и комунистически!!! Сега какво правим???

преди 8 минути, =Ivan= написа:

Аз нищо не разбрах от по горе написаното само искам да кажа на тия дето плюват руснаците могат само да сосат

Да ти го преведа ли!!! В общи линии, пълна трагедия!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Джугашвили написа:

Комсомолец, 80% от изброените от теб стоки на пазара са китайски, включително и набедения за америкаснки айфон!!! С други думи, гадни и комунистически!!! Сега какво правим???

Да ти го преведа ли!!! В общи линии, пълна трагедия!!!

преведи ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DarkEdge написа:

С двете леви и леу...
Ама поне да не пречат!
Да вземат да си намерят друга сцена - да идат да праят политика в bg mama - ще виреят точно пейсе секунди...
Не само, че са неграмотни да спретнат публикация собственоръчно(и затова ни заливат с чужди слова), ами и заглавията им са неграмотни.

Ако приемате конструктивни предложения да ви дам един акъл и нещата от самосебе си ще се отсеят!!! Не е чак толкова сложно за направа, нито се иска кой знае колко акъл или труд!!!

преди 3 минути, =Ivan= написа:

преведи ми

Пълна трагедия са!!! Това обобщава всичко!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Джугашвили написа:

Ако приемате конструктивни предложения да ви дам един акъл и нещата от самосебе си ще се отсеят!!! Не е чак толкова сложно за направа, нито се иска кой знае колко акъл или труд!!!

Пълна трагедия са!!! Това обобщава всичко!!!

кои са пълна трагедия че не разбрах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, =Ivan= написа:

кои са пълна трагедия че не разбрах

Сектата на благочестивите михлюзи и неграмотници!!! Те са трима-четирима човека, някои са с по няколко ника за да изглеждат повече и по-убедителни!!! Ама и това не им помага!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.