Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предстои ни ремонт на банята, но започнахме наобратно, както се казва "купихме копче, а нямаме балтон". Много ни хареса един шкаф в цвят бордо и си го купихме. И сега съответно трябва да намерим подходящи плочки. В нашия град има само един магазин за плочки и изборът е много ограничен. Къде бих могъл да открия по-голям избор от фаянс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие си знаете кой е вашият град...
Фаянсът какъв трябва да е? Български, италиански, испански, турски?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бриколаж

а шкаф в банята ....  водата ще го разкисне за 1 година 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен не сте сбъркали с шкаф бордо, защото този цвят сега е много актуален за баня. Преди месец завършихме ремонта на нашата баня, намерихме си страхотни плочки от https://www.gaudi-ds.com/1101-plochki-za-banya/ . Там имаше едни, които ми направиха впечатление точно в цвят бордо - Menokca Burdeos 20x60 и декора към тях е уникален. Всички наши познати много харесаха банята само съпругата ми има един лек проблем, при нас водата е доста варовита и този цвят иска добра поддръжка. Добре, че имаме душ кабина, та площта, която трябва по-интензивно да се чисти, е малка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко безпредметен въпрос и мнооооого тъпи отговори! Вкус приятели няма т.е. нито тук във форрума, нито ваши приятели ще ви дадат съвет, освен ако не искате да сте от стадото или каквото всички , то това и язе! За мен - цвят бордо - мммм:no-no: Та ...... Иначе онлайн предложения много - просто потърси!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм много съгласен с теб, винаги може някой да ти даде добра идея, за която не си се сетил или не си чувал. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.