Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Кой телефон ще ми препоръчате iphone 7 или 7 plus  използвам го предимно за facebook , messneger , viber и snapchat от време на време. Искам батерията да издържа поне половин ден ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, kostadinn01 написа:

Здравейте ! Кой телефон ще ми препоръчате iphone 7 или 7 plus  използвам го предимно за facebook , messneger , viber и snapchat от време на време. Искам батерията да издържа поне половин ден ! 

Здравей! Зависи изцяло от твоите предпочитания. Аз лично предпочитам 7, защото ми е по-удобен. При мен при интензивно ползване издържа до средата на деня.:D Даже понякога и до вечерта, но това е доста относително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, kostadinn01 написа:

Както каза колегата над мен, всичко е до предпочитания и удобство.
Ако 7 Плюс не ви притеснява с размера, то определено това е телефона, а и батерията ще кара доста повече от на 7-цата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, algor написа:

Както каза колегата над мен, всичко е до предпочитания и удобство.
Ако 7 Плюс не ви притеснява с размера, то определено това е телефона, а и батерията ще кара доста повече от на 7-цата.

И аз мисля така батерията ще ме изкара много повече от 7-та относно за размера не ме притеснява :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, kostadinn01 написа:

И аз мисля така батерията ще ме изкара много повече от 7-та относно за размера не ме притеснява :) 

Е, значи изборът е ясен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих взел някой друг. По-нов модел и доста по-добър от iPhone. Не очаквай страхотни снимки от него.

В момента съм с G6 и има страхотна камера. Има и ръчни настройки на камерата за по-богата функциалност на камерата което при iPhone няма. Единствено камерата им куца както се вика..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iAppleBeats написа:

По-нов модел и доста по-добър от iPhone. Не очаквай страхотни снимки от него.

Ти пък кога имаше iPhone 7 да те попитам ?
Или от античния 5S си направи заключения ?
Хората питат конкретно за iPhone 7 ама все ще се появи някой с нокия с фенерче къде ще ни обяснява предимствата ѝ.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сравнявал съм G6 с 7 Plus, и G6 го биеше отвсякъде по камера. Друго всичко му е 6+ на айфончето дали ще е 5S или 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, iAppleBeats написа:

В момента съм с G6 и има страхотна камера. Има и ръчни настройки на камерата за по-богата функциалност на камерата което при iPhone няма. Единствено камерата им куца както се вика..

Колега, темата и питането на човека е конкретно и не виждам защо трябва да "рекламираме" разни пръчковидни апарати (не този Г6, за който стово дума, а принципно казвам).
Да не говорим, че познанията ви по темата "iPhone" са оскъдни - дори стоковата камера да няма тази "по-богата функционалност", има достатъчно приложения (и платени и безплатни), които добавят маса функции при снимането.
Аз лично от 4 години съм купил и ползвам ProCamera, където има десетки функции и настройки при ръчен режим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да взема 7 Plus, разбира се. По-нов и по-добър.

Нямате как да ми определите познанията. 1 година ползвах iPhone и ми хареса камерата (за през деня) вечер беше ужас. Винаги съм ползвал стоковата на айфончето. Дори на моя Г6 при ретрика или при месенджър няма такива детайли както при стоковата. Вечерно време прави страхотни видеа, ако искате ще Ви изпратя на авто настройки. Не рекламирам продукта, а му казвам, ако ще прави снимки основно може да си вземе по-добър телефон откъм камера.

Ако няма да прави толкова често снимки да го вземе. Откъм оптимизация, бързина, и всичко е номер 1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.