Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здрасти колеги! Скоро ще взимам лаптопче, мисля си да е втора ръка и ми се дават около 250-300 паунда (може и малко повече). Живея в Англия и мисля да взема нещо втора ръка, обновено от официален представител.

Лаптопчето ще се ползва за интернет, гледане на филмчета и прочие. Нямам намерение да пускам игри на него, но е възможно след време да се пусне нещо леко. Главно ще гледам чата от stream-a на него.

Нямам предпочитание от към продавач, но като се спрем на даден модел ще се потърси и възможно най-ниската възможна цена.

Желая да е поне i5, 8gb ram и да разполага със SSD, както и да не е по-малко от 14"

Благодарско!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

Здрасти колеги! Скоро ще взимам лаптопче, мисля си да е втора ръка и ми се дават около 250-300 паунда (може и малко повече). Живея в Англия и мисля да взема нещо втора ръка, обновено от официален представител.

преди 12 часа, m.markov12 написа:

Желая да е поне i5, 8gb ram и да разполага със SSD, както и да не е по-малко от 14"

То си има място да си избереш - https://www.gumtree.com/computers-software

Бизнес клас  са с 3 години гаранция от датата на закупуване /HP Elitebook , Dell Latitude , Lenovo Thinkpad/

В сайта има продавачи които ремонтират имат и магазини , отделно че има и с  остатъчна гаранция машини.

Ето какво предлага Разван въпреки че е над определената сума

Цитат

HP EliteBook 840 G4 - I7 7500u - 16 GB - 256 GB SSD - 14.1 FHD - Гаранция !!!

Продавам лаптоп / преносим компютър HP 840 G4 почти съвсем нов с 35 месеца гаранция в страхотно състояние, без белези, без проблеми. Предлага се с оригинално зарядно устройство и инсталиран Windows 10. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско, ще се гледа там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.