Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Без да искам натиснах на един групов чат в Месенджър ,,mark as spam" и дискусията изчезна и сега не знам как да я върна нея с всичките съобщения в нея (Като писаха в нея тя излезе, но без Shared Content-a и предишните писания дето ги е имало, сякаш чата е туко що направен). Някакви идеи как да я unmark-на? Действието се случи през телефона, ако има някакво значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като дискусията е изчезнала най-вероятно събщенията преди това са се изтрили, а това няма как да се възстанови

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно. Попринцип не се ли трие цялата информация от чата когато изтриеш дискусията, т.е натиснеш Delete опцията? Аз предполагам, че след като съм я маркирал като спам значи е забутана някъде и не мога да я открия, за да я unmark-на и данните да се върнат. Не виждам логика Delete и mark as spam да правят едно и също действие, а именно да изтрият съобщенията и shared content-a. Защото съм правил първото и точно това прави.

Въпрос: Ако напусна чата(Аз съм Creator-a) и ме добавят обратно в него, ще се върне ли информацията или не? Защото при тях всичко си е така както е и си има цялата информация докато при мен само заглавието на чата си стои същото каквото е било преди да маркирам за спам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Цитат

Open Facebook on your computer.

Click the Messages icon at the top of the page near your profile picture or the Messenger listing in the navigation panel at the left side of the main Facebook screen.

Click the Gear icon at the top of the list of people who have sent you messages.
Click Message Requests in the drop-down menu.
Choose See Filtered Requests to see all the messages that Facebook has moved to this folder.
Find the spam message you are looking for and accept the message request to move the conversation into the regular section of Messenger where you can contact the user as you would any other. You can also copy the information if you don't want to reply immediately.

Цитат

Recover a Spam Message in the Mobile Messenger App

You can find message requests using the Facebook Messenger mobile app by tapping the People tab at the bottom of the Messenger app and then selecting Requests. The requests and any spam that has been directed to this folder appear at the top of the resulting screen. You can open a request to learn more about the sender. The sender will not know you viewed the message unless you accept the request. As with the Filtered Requests on Facebook, you can accept the request or click it for more information. You can also copy it or delete it.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Shazzrah написа:

Интересно. Попринцип не се ли трие цялата информация от чата когато изтриеш дискусията, т.е натиснеш Delete опцията? Аз предполагам, че след като съм я маркирал като спам значи е забутана някъде и не мога да я открия, за да я unmark-на и данните да се върнат. Не виждам логика Delete и mark as spam да правят едно и също действие, а именно да изтрият съобщенията и shared content-a. Защото съм правил първото и точно това прави.

При мен и в двата случая се трие всичко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам, как мога да направя настройките си във фейс, да могат "всички" да ми пращат съобщения? Например, зададох "Преглед като...общодостъпен профил" за да видя, как ме виждат другите, които не са ми в приятели. Така видях, че се вижда само опцията "добавяне на приятел" т.е могат само покана за приятелство да ми пратят, а до него "съобщение" не е активно, т.е не могат да ми пишат. Как да оправя това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, AstralGirl написа:

Здравейте, искам да попитам, как мога да направя настройките си във фейс, да могат "всички" да ми пращат съобщения? Например, зададох "Преглед като...общодостъпен профил" за да видя, как ме виждат другите, които не са ми в приятели. Така видях, че се вижда само опцията "добавяне на приятел" т.е могат само покана за приятелство да ми пратят, а до него "съобщение" не е активно, т.е не могат да ми пишат. Как да оправя това?

Така го показва само, всъщност всички могат да ти пишат щом ти е публичен профила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, MisterDimchev написа:

Така го показва само, всъщност всички могат да ти пишат щом ти е публичен профила.

Наистина ли? Значи не е нужно да правя някакви настройки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, MisterDimchev написа:

Да, всичко си е ОК. :)

И все пак си мисля, че трябва да се оправят някакви настройки, защото сега профила ми е, хора, които не са ми в "приятели" ако ми пишат съобщенията отиват в "чакащи" а преди си ми излизаха като нормално известие в съобщенията, без изкачащото прозорче.. Ако ме разбирате. Затова си мисля, че не могат да ми пишат, преди да съм ги приела от "чакащи". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди имаше настройка направо са минават, без да са в чакащи. Махнаха я. Сега искаш или не, ако не са ти в приятели, отиват в чакащи. Заради много спам съобщения е така. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, MisterDimchev написа:

Преди имаше настройка направо са минават, без да са в чакащи. Махнаха я. Сега искаш или не, ако не са ти в приятели, отиват в чакащи. Заради много спам съобщения е така. 

Ясно...важното е да знам, че щом един човек не ми е в приятели, пак може да ми пише...Благодаря ви, лека вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.