Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! На 14 съм и когато февруари ходих на ушен,имах ушна тапа и лекарят каза,че ушните ми канали са по тесни и при най-малкото натрупване на кал,заглъхват ушите. Каза ми,че Ауди спрей ще ми е от полза,но преди седмица отново ходих на ушен,защото едното ми ухо лееко заглъхна,но реших да не чакам,за да стане тапа отново. Първо отидох при личната лекарка и каза да пръскам Ауди спрей.Ефект нулев...След това реших да отида на ушен,за да направи промивка,както направи февруари.Направи промивката и каза,че за 4 месеца доста кал се събрала. Та въпросът ми е дали мога да използвам този спрей и дали ще се натрупа още повече кал от него. Предполагам знаете колко е некомфортно да чувате леко заглъхнало и преполагам,че на повечето от вас се е случвало. Реших да чуя различни мнения за този спрей,тъй като съм го ползвала 3-4 пъти,когато личната лекарка каза. Не знам дали ще помогне за почистване на калта и дали ще може да замести клечките на уши и затова реших да ви попитам. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! Пръсках два пъти Ауди спрей(в понеделник и днес),но ухото ми цвърчи при движение на устата цял ден и сега също. От какво ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.05.2018 г. в 17:29, Mirelka написа:

Благодаря! Пръсках два пъти Ауди спрей(в понеделник и днес),но ухото ми цвърчи при движение на устата цял ден и сега също. От какво ли е?

От какво е може да каже само специалист УНГ след като Ви прегледа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.