Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От известно време разглеждам по магазините предложения за качествени маршрутизатори, но така и не намерих нищо кой знае колко добро за около 100 лева освен Микротик.

RBD52G-5HacD Това е модела за който говоря, някой тук има ли опит с рутери Микротик.

ПС: @Acho време е да се появиш, знам че ти работеше с Микротици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какви функции търсиш в устройството. Реално на всеки рутер над 50 лева може да му сложиш dd-wrt, примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ddwrt не ми е приоритет. ddwrt няма да намали шума, ако самия рутер е ниско качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, badsector написа:

Реално на всеки рутер над 50 лева

Почти на всеки. Например на TP-Link Archer C5v2 не може,

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Росен Р. Александров написа:

От известно време разглеждам по магазините предложения за качествени маршрутизатори, но така и не намерих нищо кой знае колко добро за около 100 лева освен Микротик.

RBD52G-5HacD Това е модела за който говоря, някой тук има ли опит с рутери Микротик.

Реално погледнато за парите си е страхотно рутерче ... пооправиха работата на радиото с последните версии на ROS, но сякаш има какво да се желае още, въпреки добрите резултати, които се постигат за скорост и на двете честоти! Ако трябва нещо по-завъртяно да се прави сподели !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.