Премини към съдържанието
Asen Karamfilov

Помощ за потребител на смартфон

Препоръчан отговор

Взех си LG K10 2017г на лизинг на 09.04.18... В магазина не го пуснаха,за да видя как работи,но у нас ми направи впечатление,че като цяло работи тихо-на макс с уред достигнах 60децибела-от едната стая до другата(панелка),не чувам повикването(звъненето),при гледане на видео,слушам разговорите със слушалка,иначе трябва да слагам говорителя на ухото си...Потърсих отговор в ютуб и попаднах на няколко видеоматериали от руснаци,ползващи секретен код за "инженерно меню"-за мое съжаление всичко беше написанп на английски с технически термини за аудионастройките.....Питам следното-г-нДесподов би ли могъл лично да се заеме със случая,защото в офиса на Теленор ми отговориха,че това(инженерно усилване на звука)не било тяхна компетентност......Ако звукът на LG К10 2017 се усили до крайност,мога да регулирам чрез бутоните поносимата степен на звука,но колкото й да искам,нне мога да го усиля,за нормална чуваемост-ако някой има подобен проблем(но за разлика от мен поназнайва английски техничедки език,ето Ви кода за инженерното меню-*#*#3646633#*#*- пишете го на клавиатурата за избиране на телефон,но не натискайте нищо-менюто си излиза автоматично!...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.