Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,

имам проблем с телевизора (40L6353D) - при превключване на определена програма (един от 3те AXN-a) тел. блокираше - картината замръзваше на стоп кадър и дистанционното не реагираше - нещата се оправяха с изключване от контакта . До днес - за пореден път AXN го блокира , но след включването в контакта вече свети само стартовия надпис TOSHIBA . Четох , че причина за това може да е остаряла версия на софтуера , но съм си затрил някъде упътването и не мога да се справя . Ще съм много благодарен , ако някой ми помогне .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябвало е да го ъпдейтнеш преди да блокира.

Опитай с по дълго изкл. от контакта примерно 1час ако няма ефект го занеси на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ура - имам си отново ТВ ! Приятел ми реши проблема - с много четене , най-вече по руските форуми . Основното - на МАЛКА флашка (препоръчително 512мб , не повече от 2гб) си качвате последна версия на софтуера за вашия модел (не съм гледал от къде я сваля) . При изключен тв пъхате флашката и включвате в мрежата - на екрана се появява системно съобщение , достигне ли 100% в рамките на 10сек. трябва да издърпате щепсела , вадите флашката , включвате и... ако всичко е наред персонализирате . Братушките споменават , че не всяка флашка става (на един му трябвали 7 !) . 

Аз имах късмет , пожелавам го на всички ви .http://fget.dl.toshiba.com/manual/install/1029/Intallation_Instraction.pdf?fromPid=%2Ftsb-dtv%2FNA%2FGB%2FEN%2F40L6353DG.html&f=Intallation_Instraction.pdf

https://vk.com/topic-48106606_33293450

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сайта на тошиба сигурно си се тегли.

Пишеш в гугъл

tv toshiba software update

И те така. Хубаво е да имаш оправни приятели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.