Премини към съдържанието
Dzhem

За или против Актуализации

Препоръчан отговор

Здравейте,скоро си купих А5 2017 искам да попитам актуализациите който получавам натоварват ли процесора или RAM паметта понеже последнта беше над 200MB? Въпреки, че телефона е с доста добри параметри се страхувам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разбира се че натоварват

целта е да се натоварва вски ден с повече и накрая да ти кажат  тва не ства за нищо трябва нов модел по мощен.

пп сирена -мимски ако е жива  ше го удари на гаджета хейнекна са го пуснали на промоция .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. Натоварването не идва от актуализациите, а от приложенията, които масовият потребител-овца оставя да работят на заден фон.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мода ли стана, не знам! "Направих си update и излезе пролем" После реве Помощ!!! И още такива коментари колкото искаш!

Ако компютърът ти работи добре, и нямаш проблем във връзка с актуализация за какъв дявол ти е актуализация? За да ревеш после, че има проблем?!

Особено с драйвери. Имало нов, зареждам го после-греда! И пак Помощщ! 

Или си купуваш нов компютър, и веднага почваме "подобрения" явно някой иска да го направи по-добър от фабриката която го е произвела!!! Говоря за оригинално купени, не събирани! 

И телефоните са така. Някоя актуализация като ти наблъска още 3-4 услуги дето тръгват автоматично, естествено,че товара е по голям и батерия свършва по бързо!

• Харесва ми 2
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, barbuncela написа:

Ако компютърът ти работи добре, и нямаш проблем във връзка с актуализация за какъв дявол ти е актуализация?

Защото е-светът е като швейцарско сирене! И всеки ден някой намира някъде в нещо дупка, която засяга сигурността на данните ти! Което значи засяга и теб.
Да, ако не знаеш за тази дупка, си живееш спокойно...до момента, в който някой те "посети" и ти изпищи или пощата, или банковата сметка, или...
А тези, на които не им пука, де от незнание, де от чист мързел/непукизъм - "блажени са незнаещите"

Ако тези актуализации са ненужни, що ли хищните производители си харчат парите за разработването им?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, DarkEdge написа:

Защото е-светът е като швейцарско сирене! И всеки ден някой намира някъде в нещо дупка, която засяга сигурността на данните ти! Което значи засяга и теб.
Да, ако не знаеш за тази дупка, си живееш спокойно...до момента, в който някой те "посети" и ти изпищи или пощата, или банковата сметка, или...
А тези, на които не им пука, де от незнание, де от чист мързел/непукизъм - "блажени са незнаещите"

Ако тези актуализации са ненужни, що ли хищните производители си харчат парите за разработването им?

Що се отнася за разни вируси и злонамерен софтуер - добре. За защита на данни - пак добре! Въпреки,че никога не плащам през нета и нямам никакви данни конкретни, секретни и т.н. А и не вярвам, че всички потребители имат данни и секрети по интернет! Иначе като чета наличните кръпки и коя за какво служи, поне 80% на мен специално не са ми необходими! 

А както ги нарече "хищните производители" , знаят за какво работят! 

Пример Windows 10, отказах се от него де, само, че не си спомням изобщо за коя кръпка ставаше на въпрос, но си спомням, че не можеше да се деинсталира повече!

Инсталираш - бам греда! Всичките ти пачове, кейгенератори, и т.н. престават да работят. Синът ми подивя дето на някаква игра му отказа програмата дето му давала безкраен живот, оръжия и т.н. А за софтуер...хайде да не се лъжеме, че всеки използва легален! То и другите "хишници" работят по въпроса! :) А и още примери има ама...

А за драйвери-работят ми всички! Програми... "Това вече не се поддържа." Онова, вече не се поддържа." купи си новата програма! Купи си нова операционна система...Абе купи си нов компютър или телефон! Е да...някой може да си го позволява често...аз, и много като мене, не могат!  :)

Може да се спори много... Но това естествено е мое лично мнение!

А и ако те набележат като жертва... Едва ли ще ти помогнат всички актуализации на Microsoft, освен да дръпнеш кабела на нета!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, barbuncela написа:

Въпреки,че никога не плащам през нета и нямам никакви данни конкретни

Ако ти си правило и си светът - ОК... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

А за драйвери-работят ми всички! Програми... "Това вече не се поддържа." Онова, вече не се поддържа." купи си новата програма! Купи си нова операционна система...Абе купи си нов компютър или телефон! Е да...някой може да си го позволява често...аз, и много като мене, не могат!  :)

Може да се спори много... Но това естествено е мое лично мнение!

Не е само въпрос на пари, но и на много време и доста излишни познания. Защото всичко в софтуера е наплетено много здраво... Често се налага избор между производителност, сигурност и възможности. Не вярвам някой да е способен да реши всичко едновременно, даже и експертите. Поне вече не. По-скоро всеки се задоволява с някакъв разумен компромис.   :)

преди 1 час, barbuncela написа:

Що се отнася за разни вируси и злонамерен софтуер - добре. За защита на данни - пак добре! Въпреки,че никога не плащам през нета и нямам никакви данни конкретни, секретни и т.н.

За несвързан към мрежата компютър и без данни на него е повече от ОК без актуализации. Естествено така се лишаваш от доста възможности, което повечето хора не могат да направят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

твърдо-нье

който иска да ме плюе

и пари да ми дава-пак-нье

не актуализирам

ни система

ни плеъри

ни нищо

една система работи ли на пушка-не я бараш.така искарваш с години

още ме е яд че преди години се доверих на една китайска антивирусна....сума ти гигабайти събирани като пчеличка вируси,троянци,рар бомби.....ми затри

после пак си ги свъртях де-от украинци,румънци,руснаци....

НЕЕЕЕЕЕЕЕ.....актуализирайте.

НИЩО

ни система ни мистема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.