Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам следния проблем. След като деинсталирах офис пакета немога да го инсталирам отново , дава ми грешка при инсталирането . операционната система е уиндоус 10 про.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, peio peev написа:

Здравейте , имам следния проблем. След като деинсталирах офис пакета немога да го инсталирам отново , дава ми грешка при инсталирането . операционната система е уиндоус 10 про.

След деинсталиране на пакета следва почистване от останали файлове и то най вече  - регистрите. Офис 2016 е платен софтуер на Микрософт. При започване на инсталацията му, последният  Ви пита за неговата регистрация.  Вие правите ли такава стъпка или не? Задължително е. И не сте посочил грешката, за да се отговори по точно.

Линк за изтегляне:  https://tb.rg-adguard.net/public.php

ScreenShot002.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглянето не е проблем, въпроса е дали има лиценз. ключ.

преди 21 часа, peio peev написа:

А каква е грешката?! Щото грешки хиляди. Освен да хвърляме боб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.