Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся фирма която да изработи уебсайт за мен. Понеже нямам много опит в тази сфера и виждам ,че има много форми който се занимават с това, моля препоръчайтеми коректна фирма.
Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писал съм въпроса е коя да избере, за това питам ако има някой доволен от дадена фирма, да я прегледам по-обстойно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайт или блог?
Личен сайт е много общо - обобщи целите, за които ще се ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е пусната с цел реклама. Сега ще се появи нов новорегистриран потребител които ще ни уведоми от коя точно агенция е изключително доволен.

Дмек, това е тема на поредния СЕО тъпанар, който смята, че е изключително хитър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.05.2018 г. в 15:11, mr mcwolf написа:

Темата е пусната с цел реклама. Сега ще се появи нов новорегистриран потребител които ще ни уведоми от коя точно агенция е изключително доволен.

Дмек, това е тема на поредния СЕО тъпанар, който смята, че е изключително хитър.

Не бъди толкова сигурен, и не бързай с обидите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.05.2018 г. в 11:45, klakora написа:

Здравейте, търся фирма която да изработи уебсайт за мен. Понеже нямам много опит в тази сфера и виждам ,че има много форми който се занимават с това, моля препоръчайтеми коректна фирма.
Благодаря предварително!

Какъв точно уебсайт искаш, колко страници, какъв е точно е твоя бизнес. Това са важни неща , трябва да знете какво точно искате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.