Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся нов монитор. Ще се ползва главно за игри, като се търси поне 120 hz. GPU-то ми е gtx 980, но не знам дали има по-евтини g sync монитори, затова няма да давам бюджет, но се търси възможно най евтиното. Не държа да е повече от 1080p също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич нов монитор или втора употреба си търсиш? Аз от базара си намирам всякакви неща, оставям ти линк огледай се :D https://bazar.bg/обяви/електроника?q=Монитор Има ги най-различни и на достъпни цени, а не е изключено, че можеш и отделно да се договориш за цена с продавача :D 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, chapara написа:

Пич нов монитор или втора употреба си търсиш? Аз от базара си намирам всякакви неща, оставям ти линк огледай се :D https://bazar.bg/обяви/електроника?q=Монитор Има ги най-различни и на достъпни цени, а не е изключено, че можеш и отделно да се договориш за цена с продавача :D 

може и втора ръка всъщност, но там малко ме страх само колко време ще работи и като няма гаранция още по зле става

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, helis написа:

може и втора ръка всъщност, но там малко ме страх само колко време ще работи и като няма гаранция още по зле става

Ами то и като има гаранция пак не е на 100% сигурно, че ще ти го оправят или сменят.. иначе си прав.. :D 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, chapara написа:

Ами то и като има гаранция пак не е на 100% сигурно, че ще ти го оправят или сменят.. иначе си прав.. :D 

Да като цяло и ти си прав може и втора ръка да :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.