Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Значи 2018 си взех една натриева лампа с дросел и рефлектор.........Препоръчаха ми я едни агрономи щото имах една мандарина дето беше малка и понеже не беше много слънчево ми препоръчаха да си купя такава да заякне дръвчето и аз развързах кесията.........Та сега нямам какво да я правя щото дървото се оправи............Та питането ми е къде изкупуват такива, че не ми трябва вече? Тез мойте агрономи ми разправяха, че разправяха, че в западна  европа ги ползвали масово да гледат плодове и зеленчуци в закрити хангари.....Благодаря ви предварително?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости на търкалета. Ползват се за улично осветление - ония жълтите. Могат да се вземат почти за без пари от поддържащите служби. Примерно за шише ракия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Филипов написа:

Глупости на търкалета. Ползват се за улично осветление - ония жълтите. Могат да се вземат почти за без пари от поддържащите служби. Примерно за шише ракия.

ето виж, вярно е че вече тези лампи ги отписват,  но все пак аз имам и дросел и рефлектор към нея щото я купувах от специализиран магазин, ся кво да я правя не знам?:brickwall:

image.png.d6f4ae898e82164685db8611efa99413.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, cveti81 написа:

ето виж, вярно е че вече тези лампи ги отписват,  но все пак аз имам и дросел и рефлектор към нея щото я купувах от специализиран магазин, ся кво да я правя не знам?:brickwall:

image.png.d6f4ae898e82164685db8611efa99413.png

Пази си я, може пак да ти потрябва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, cveti81 написа:

Ма, ти се опитваш да ни я пробуташ ли:)?  Има толкова много сайтове където да я обявиш пр. OLX и пр, и пр.  Обявяваш и чакаш. За всяка стока си има купувач!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Black Power написа:

Ма, ти се опитваш да ни я пробуташ ли:)?  Има толкова много сайтове където да я обявиш пр. OLX и пр, и пр.  Обявяваш и чакаш. За всяка стока си има купувач!

не питам ви за съвет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, cveti81 написа:

не питам ви за съвет!

Има толкова много сайтове където да я обявиш пр. OLX и пр. или друг по твой избор. И примири се  т.е. ако пр. си я купил за 50лв. то ще получиш за нея  като за втора ръка 10 лв.

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Лина Георгиева
      Здравейте, 
      Правя един ~едночасов клип, който е съставен от ~25 по-малки клипчета, като между отделни части от клипа има черен 'simple color' с текст отгоре. Работя с последната версия на Filmora, безплатeн лиценз. Днес отворих последния си запазен project file, редактирах го известно време, след това натиснах 'Save', програмата изведнъж се затвори от нищото. Опитах се да отворя project файла, но резултатът беше, че целият клип освен черния 'simple color' и текста, е изчезнал! Опитах се да отворя по-предишни мои project файлове, но резултатът беше същия, освен за един, който бях правила преди седмица- изписа се "The file was made on an older version of Filmora and needs to be converted.", конвентирах project файла, но след като го затворих и отворих отново, същото се случи и с този project file ... Нямаше никакви далогови прозорци, че нещо не е наред. Не съм работила с по-стара версия на Filmora докато съм обработвала клиповете. 
      Моля ви, помогнете ми, вече се хващам за главата, не искам да губя повече project файлове, 4 месеца труд хвърлих по този клип, трябваше да бъде за рожден ден на много важен за мен човек, не искам да го разочаровам, тъй като вече знае за клипа, не искам и да правя отново абсолютно целият клип наново! 
      Това е всичко, което е останало от клипа.

• от taika
      Здравейте, имам въпрос. Мисля че PS-то ми загрява прекалено много. Не знам за какви градуси става въпрос. Когато пусна някоя игра мястото където е хард диска и захранването е горещо на допир, а перката която е на процесора мисля си работи на бавни обороти. Това нормално ли е за PS4 или трябва да се притеснявам? Благодаря Ви!
    • от udobenliedivana
      Здравейте, хора!
      Сглобих си чисто нова конфигурация наскоро и 1-2 седмици след това започна едно странно жужене откъм захранването и видеокартата. След дълго разучване вече съм сигурен, че става дума за "coil whine" на захранването, което е Cooler Master MasterWatt 550.
      Със сигурност ще изпратя захранването обратно, понеже е в гаранция.
      Въпросът ми е - някой имал ли е такъв проблем и зачитат ли го изобщо за "проблем" родните сервизи?

CPU: AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz
      Дъно: MSI A320M Gaming Pro
      GPU: Palit GeForce GTX 1050 2GB
      Памет: 8GB Kingston 2400MHz (2x4GB)
      Захранване: Cooler Master MasterWatt 550W
      Охлаждане: Cooler Master MasterLiquid ML120 и 4 вентилатора Cooler Master MasterFan Pro
      HDD: Seagate Barracuda 1TB
      SSD: NVMe Adata SX600 XPG 128GB

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.