Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора.Голям съм привърженик на тoзи софтуер понеже си правя филмчета и честно казано заради това купувам телефоните на HTC.Даже на скоро си взех HTC U Ultra.Не съм особено доволен.Батерията му е малка,а държах на софтуера и това е единствения телефон със ценови клас който можех да си взема и който отговаряше що-годе на изискванията ми.Ама заради слабата батерия,нещо не съм задоволен.

дори когато взех телефона , те ми го дадоха с надран от производителя пластмасов кейс и самото стъкло на екрана е надрано,но тълкова тъничо,че не се вижда лесно,като паяжина.Пробвах да го върна на магазина,ама те викат,че трябвало да го проверя при прегледа и нямало как да се докаже сега,че вредата не  е нанесена от мен.Пак можех да го върна,щото имах 30дена ползване с възножност да го върна,ама те таксували били,понеже вече продукта е отварян и зависи какви са нараняванията,особено като ще кажат че са от мен до 30 процента от цената се плаща....и се отказах.Та ви питам дали има начин да се свали ZOE  видеоредактора примерно на Huawei.

Или софтуер дота подобен на него,понеже на сами комп даги правя не  еудобно и лесно както на тела.Или поне не съм срещнал такава програма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е този магазин с такива измислени условия? Онлайн ли е купен телефона? Пусни си жалба в КЗП !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От pcstore mi e

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакво значение от къде е, законите са еднакви за всички. Щом не си търсите правата, ползвайте си счупените/надрасканите уреди. Купен ли е онлайн, закона е такъв - връща се до 2 седмици без обяснениея. Единствено си плащаш куриера. Казах ти като имаш проблеми къде да се обърнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е няма,то вече е късно.Той 30-дневния срок мина.Като цяло темата е за софтуера:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.