Премини към съдържанието
eskalibur_74

Как да направя бекъп на ОС

Препоръчан отговор

Здравейте!

Моля ако някой знае как да направя Бекъп на ОС на смартфон Samsung S8 + и на контактите си, нека пише по подробно стъпките на изпълнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавието е малко странно. Иначе има голяма разлика да направиш архив на цялата система и само на контактите. Контактите можеш да ги експортираш към Google, вътрешна/външна памет, компютър, посредством софтуера на Samsung. Също с него можеш да си архивираш и приложенията и много други работи:

http://www.samsung.com/bg/support/usefulsoftware/KIES/

За да архивираш цялата система, ще трябва да си инсталираш custom recovery, като в този случай ще ти отпадне и гаранцията. През него можеш да си архивираш вече цялата система. Ако смяташ, че софтуера, който съм ти дал по-горе, ще свърши работа, може да го инсталираш и да го тестваш, там всичко си пише. За другото е вече малко по-сложно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Raze ! От твоя линк изтеглих и инсталирах програмата Smart Switch . Даже и с нея направих "Бекъп" на телефона си, но не мисля че е направено на ОС , а само на контактите, снимките и разни други второстепенни неща. А аз искам, ако може да направя "Бекъп" на всичко в телефона си, включително и на ОС. Ако знаеш, някоя програма да прави това, посочи ми ,ще съм ти много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8+/development/recovery-twrp-galaxy-s8-exynos-t3594756

Четеш тук какво пише, но това което искаш с програма точно няма как да стане. Имай предвид че ако инсталираш това рекавъри ти пада гаранцията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Raze !

Благодаря Ви още веднъж за оказаната помощ. Искам да Ви кажа, че не смятам от направения Бекъп да  възстановявам нещата във телефона ми. Правя го за всеки случай, защото пристигащите ми "ъпгрейти", след тях не зная какво ще стане с ОС и другите неща на телефона. Затова е всичко, т.е. моите напъни , за да си запазя нещата. Затова исках и програма която да архивира всичко, както е при компютрите, там нямам проблеми с това.Прочетох това което ми пращаш ,но не намерих подходящо, за цялостен Бекъп. Ако знаеш нещо друго пиши, моля те !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е компютър и няма как да се получи така, както ти искаш. Други варианти НЯМА!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПАК, БЛАГОДАРЯ ! Дано на телефона, както съм направил този Бекъп и съм го запазил в компа ,ми бъде полезен ако не дайси боже се случи някой "бъг" с него.:shake_puter:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.