Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Попаднах на това, позволява да отваряш неща изискаващи flash в него без браузър. Намерих го в един форум но линка беше от преди година, някой знае ли дали има по-нова версия и от къде да я изтегля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай: Download the Flash Player projector

Намерих го ето така: adobe flash player outside browser - Google Search

https://www.adobe.com/support/flashplayer/debug_downloads.html#fp15

Това е инструмент за дебъгване/отстраняване на грешки, поне доколкото аз разбирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Freem@n написа:

Заповядай: Download the Flash Player projector

Намерих го ето така: adobe flash player outside browser - Google Search

https://www.adobe.com/support/flashplayer/debug_downloads.html#fp15

Това е инструмент за дебъгване/отстраняване на грешки, поне доколкото аз разбирам.

Точно такова е, благодаря ти супер си :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Dаniel написа:

Попаднах на това, позволява да отваряш неща изискаващи flash в него без браузър.

Говориш за ланския сняг. Явно си на 10 ненавършени години щом сега откриваш топлата вода. По-лесно щеше да попиташ майка, татко, батко, каквото имаш там, стига да не са ангажирани с животновъдство и градинарство... Утре ще откриеш, че може да внедриш флаша в изпълним EXE файл без нужда от плеър или браузър и ще дойдеш пак да разпитваш и за това. Защо аджеба плеъра ми не може да го запази като EXE. Последният поддържащ тази функция плеър беше версия 11. За останалите версии се използва инструмент, посочен в клипа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Mlechko написа:

Говориш за ланския сняг. Явно си на 10 ненавършени години щом сега откриваш топлата вода. По-лесно щеше да попиташ майка, татко, батко, каквото имаш там, стига да не са ангажирани с животновъдство и градинарство... Утре ще откриеш, че може да внедриш флаша в изпълним EXE файл без нужда от плеър или браузър и ще дойдеш пак да разпитваш и за това. Защо аджеба плеъра ми не може да го запази като EXE. Последният поддържащ тази функция плеър беше версия 11. За останалите версии се използва инструмент, посочен в клипа.

Отговоря на човека по-горе ми беше достатъчен. Аз съм на 15 прясно навършени години, реално няма от къде да знам тези неща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.