Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Nicole V.

Звука на телефона ми се намалява от самосебе си

Препоръчан отговор

Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? :emoji_smiley-28::emoji_smiley-15:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Искам да попитам дали се е оправил твоят проблем със звука, и как? Тъй като при мен се появи същият проблем отпреди няколко часа.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Атанас Димов
      Здравейте ! За първи път влизам във форума. Така казвам се Атанас на 17 години съм и от известно време (ок.6 месеца) се занимавам с ремонтна дейност на смартфони и компютри. Главно като хоби но от доста време идват доста хора и ремонтирам доста телефони повече от колкото компютри.... В бъдеще желая да се занимавам с това. Не съм профисионалист и се запитвам към вас. Така проблема е следният дойде клиент със Iphone 7 изтърван дъмбел върху телефона. Дисплея беше целият смазан така но това не е главният проблем Днес извърших ремонта смених дисплей-я всочко окей няма забележки но забелязах че от удара дясната част на корпуса е сплескана от удара и само в тази част екрана хлопа от всякъде другата дисплея си е окей но точно в тази видях че корпуса е изкривен и е сплескан и дисплея не се намества от тази страна. Някой професионалист да се е зблъсквал с подобен проблем и би желал да ми погне като даде съвет. Поенеже удара е бил точно в края на дисплея където е и корпуса. Благодаря !
       Нещо подобно е но в средата където е сим картата и е по малко крив не толкова много дали това което прави той ще свърши работа ?
    • от Dominik Georgiev
      Здравейте скъпи приятели , става въпрос за това , че на моят посредствен лаптоп ( казвам посредствен защото не е нищо особено ) му сложих нов windows 10 -64 , активирах го , два дни му пусках всички актуализации . 
      в крайна сметка след като процеса приключих зададох свой настройки , и си инсталирах необходимите програми сложих си други тапети , и разместиха иконите ..Та въпросът ми е защо след рестарт windows, не запазва почти нищо от това настройките се нулират , програмите се дейнсталират , изтриват се и инсталационните файлове .. 
      благодаря на всички , лек ден !! 
    • от Glory to Mankind
      Привет,за пореден път ще си взимам нови слушалки досега ползвах евтини модели до 50 лв и вече искам да скоча малко по нагоре като се надявам за повечко пари да получа и по-добро качество
      Възможности 150-270 лв ,бих стигна 300 само и единство ако е възможна покупката им на изплащане.
      стиловете музика които ще слушам са почти без ограничения,също ще го ползвам от различни устроиства лаптопи,таблети,телефои каквото има,внай-общи линии ще ги правя сандър...така да се каже.

насочил съм се към някои модели на аудиотехника
      и sehnnheiser
      може би и тази марка Beyerdynamic
      в случаи на нужда за слушането им от PC-та и лаптопи имам звукова карта Creative Sound Blaster PLAY! 3
      HELP!!! със избора
    • от Miroslav Gochev
      Здравейте, имам проблем с тъй наречената платформа Marketplace на Facebook. 
      Проблема е следния блокиран съм от 1 година и половина писал съм кадене ли не изпращал съм снимки докладвал съм проблема не еднократно и нищо. Да не би да не докладвам кадето трябва? Имам някъкво съмнение за проблема и той е :
      Имам някакви случай в пощата за подръжка който не се приключват също от толкова време дали съм докладвал или съм бил докладван незнам. 
      Не мога и тях да ги затворя  "изтрия "или да ги приключа по някъкъв начин . Мисля че ако се приключат ще ми бъде позволен достъпа до Marketplace но незнам как би станало това. 
      Ще приложа снимки за визиално пояснение на проблема. 

• от blipiblop
      Здравейте,
      Имам един казус с озвучение на импровизираното ми домашно кино. Използвам система в която свързвам към лаптопа си проектор Optoma HD66 като изкарвам звука през домашната си система 5.1 с ресийвър Pioneer VSX-531. Проекторът е свързан посредством HDMI кабел, а настройките на лаптопа ми (Lenovo G50-80) са да извежда аудиото вместо през HDMI, през аудио жака и е свързан с 3.5мм двоен аудио жак дълъг 5 метра.  
      В момента съм поръчал външна звукова карта и 10М TosLink кабел (SPDIF), за да мога да свържа аудиото да минава през 6-те канала на системата (вместо през 2 както в момента със стерео жака). На този етап не мисля, че това ще оправи проблема, тъй като този проблем е отдавна и ту се чува по-тихо, ту по-силно, но винаги има едно "пищене" много високо-честотен звук. Понякога се е оправяло с нов аудио кабел, но в крайна сметка в даден момент винаги се появява. Има случаи в които слагам стар аудио кабел (който съм купувал преди и е правил проблем) и от него няма шум. Не мога да разбера от къде идва този шум. 
      Какво открих: ...
      Наскоро забелязах една тенденция - Докато е пуснат звука през лаптопа и отива директно към ресийвъра не се чува нищо, но щом включа HDMI буксата на проектора, този шум се появява незабавно (без дори да е пуснат проектора). В тази връзка пробвах да изключа проектора от мрежата (тока) и шумът изчезва. Така съм в един омагьосан кръг в който имам или звук или картина (не може и двете, защото има шум). Пробвах да пусна звукът и през Bluetooth, но това не е решение. Вярвам, че това е проблем свързан с електрическото напрежение, но съм крайно незапознат с тази сфера. Знам, че има значение сечението, дължината на кабелите и други компоненти, но знанията ми по тази тема са оскъдни. Смятам, че аудио кабела е много дълъг (5 метра), но няма как при положение, че проектора е в едната част на стаята, а аудио системата в другия.
      Какво направих: ...
      Помислих, че тъй като проекторът е включен към разклонител с дълъг кабел и много гнезда, може това да създава някакво напрежение, което да се отразява на звука. Затова изключих всичко от разклонителя и включих проектора директно в контакта. Това не промени нищо, отново има същият шум.
      Моля, ако някой има теории, хипотези, предложения или друго, което може да е от помощ, нека пише. Може да ми пишете на лично съобщение ТУК, а аз ще публикувам отговора на този казус, ако бъде решен. 

• Дарение

• Добави ново...