Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Студио Арти организират web конкурс за детска рисунка, темата е свободна и могат да участват деца от 4 до 18 г. Предвидени са награди - художествени материали и курсове. Повече инфо има тук:

Конкурс за Детска Рисунка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Emkey
      Здравейте, хорица. 
      Надявам се да не бъда нападната или осмивана, затова че не съм запозната в бранша, а пускам тема за елементарни въпроси. 
      Рисувам върху големи листа хартия, предимно с въглени. Но открих програмки, с които после мога да доукрасявам рисунките си и дотолкова се вдъхнових, че бих искала някои от нещата, които нарисувам да ги занеса за принт рисунка с канава, и да си ги окача на стените в дома ми. 
      От тук идват и въпросите ми. 
      След като си завърша рисунката върху хартия, и й направя снимка, (задължително с фотоапарат)  с коя програма най-добре ще бъде обработена, така че да не й разваля качеството. И размерите какви трябва да бъдат? Като цяло ме вълнува това как трябва да процедирам, за да не съсипя качеството на снимката. И да е годна рисунката ми за такава картина. Досега съм правила снимки на рисунките ми само с тел. Със сигурност не стават за печат. И са с малко пиксели. Изобщо цялата тая работа с пиксели, формати, качество ми е непонятна. Затова искам практични съвети от специалисти  
      Много благодаря предварително
    • от Гергана Генова
      Здравейте, пиша Ви с молба да отворите линка и да гласувате за тези малки същества. Да им помогнем да сбъднат едно тяхно желание, една мечта! 
      Децата вярват във вашите възможности и в желанието Ви, да им помогнете да спечелят. Трябва само да отворите линка, да натиснете бутон "Харесай", а след това да споделите ако имате желание с вашите приятели. Всичко това се случва заради едни невероятни деца от СУ "Емилиян Станев" гр.Велико Търново!
      С благодарност и уважение от III "а" клас ❤https://cleanschool.bg/vote?image=1381&fbclid=IwAR0sWUZpBUKp48g007DunfHvG7FFO8loerpKVZUQBneR1suBDCnOrHss86Y
      vote[1]
    • от ivanova222
      Здравейте,
      имам един много странен въпрос, който може би ще разгневи доста хора, но наистина ми е много важно да знам как стоят нещата. Извинявам се предварително ако с въпросът си обидя някого. От 5 години съм с приятелят си който е египтянин. Нещата започнаха да стават доста сериозни, започнахме да говорим за брак и деца. Аз съм православна християнка и никога не бих изоставила своята религия и не бих направила нещо, което да е против нея. Въпросът, който ме вълнува е, пише ли някъде в Библията за брак с друговерец и заклеймява ли се като грешно от нашата религия? Чела съм само за неверници, но не и за друговерци. Моля отговорите, който ще се пишат да са от хора,  които наистина са запознати. Благодаря предварително!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.