Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся си нов телефон до 400-450лв. Спрял съм се върху двата модела Nokia 6.1 от 2018,в краен случай нокиа 6 2017 и Moto G6. Някои има ли преки впечатления от двата модела,интересува ме качество на изработка,бързина на работа,дисплей и батерията предимно. Виждам,че нокиа 6.1 е с снапдрагон 630,а моторолата с 430.
Кои от двата бихте препоръчали и защо? Разбира се отворен съм и към други предложения за модели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не погледнеш и Xiaomi Mi A1.

Ето сравнения между трите https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8776&idPhone2=6885&idPhone3=9000

Ako не ти е много належащо може да изчакаш и Xiaomi Mi A2, който излезе и до дни ще го има като наличност по магазините. Ориентировъчната му цена ще е близка до моторолата.

Редактирано от Kamen Zhelyazkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Nokia 6 съм работил, приятно телефонче, доста добро за парите си.
Един вид недостатък е, че трябва да режеш SIM картата и слотовете не са от най-радващите.
За Moto G6 нямам мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за мненията,ще очаквам още,не бързам с покупката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам от 3-те най ми хареса Moto G6

1. Екрана му е 5.7" с 2К дисплей и съотношение 18 към 9

2. Хубава камера

3. Най-новия е от другите 2 модела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, iAppleBeats написа:

Като гледам от 3-те най ми хареса Moto G6

1. Екрана му е 5.7" с 2К дисплей и съотношение 18 към 9

2. Хубава камера

3. Най-новия е от другите 2 модела

Така е,единствено ме спира процесорът му и че още не съм го виждал да се продава в България? Знаете ли от къде може да се поръча принципно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с moto g6, купих си го от Англия от амазон, изключително съм доволен от него, бърз, голям дисплей, стоков андроид орео, rom 64 и т. Н. 

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, mcmlxx написа:

Аз съм с moto g6, купих си го от Англия от амазон, изключително съм доволен от него, бърз, голям дисплей, стоков андроид орео, rom 64 и т. Н. 

Мерси за информацията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този ценови клас, според мен няма нещо по-добро, което да предлага повече неща от Xiaomi Redmi note 5 . Цена-качество-характеристики мисля, че няма равен.  Най-големият недостатък лично за мен е размера, но пък ще имаш голям екран и всичко е въпрос на компромиси. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.