Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Уважаеми клиенти, поради големия интерес от приложението Моят А1, активацията на подарък от 10 GB мобилен интернет ще бъде активиран възможно най- скоро в следващите дни. Молим за Вашето търпение и благодарим за проявеното разбиране.

Оважаеми операторе независимо от твоето име аз не се сърдя ,защото съм шаран и не се сърдя,дори когато ме цака с такса за хартиена фактура цяла година въпреки че се бях отказал от нея преди цели 5 години.Затова аз обещавам чинно да си плащам таксата от 4 лева без ддс ,а такованите планове знаете къде да си ги  вмъкнете   .със стари дърти и много грозни Български курви Австрийски бардак няма да стане ....Поздрави от един голям шаран на  план за 4 лева без ддс.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами обади се къде Никулден некъде, ще имам добра оферта тогава...;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те само името смениха, ментел го купиха преди повече от 10 години  и продължават със същите гадни номера.

Най-много да измислят някоя нова мръсотия да прецакат клиентите с "безплатни" минути или "безплатни" мегабайти

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, ined написа:

Те само името смениха, ментел го купиха преди повече от 10 години  и продължават със същите гадни номера.

Най-много да измислят някоя нова мръсотия да прецакат клиентите с "безплатни" минути или "безплатни" мегабайти

Като приказката за вълка:  козината си я сменя, но нрава - НИКОГА!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То избор няма, щот всичките оператори са един дол дренки: Гадни капиталисти, които ни продават неща, които не сме поискали и въобще правят струват всичко възможно къде законно, къде не съвсем,  да се доберат до паричките ни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виваком имат 500 минути към Виваком, 20 или 50 национални, 400 или 1ГБ интернет за 6.99лв на месец.
После говориш на 18 стотинки като свършат минутите. Това на предплатена карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички оператори са шмекери! Лъжат, мажат и замазват! Трябваше да имаме четвърти, пети оператор, но явно на някой така му изнася! Та говорете повече и плащайте повече - нали така беше девиза, та да ви е честито! Без мрънкане моля.;)

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за това съм на предплатена и тука и в България. А и вече всеки има смартфон съответно скайп, вайбър и уатсап и може да си комуникираме през интернет. На всякъде вече има отворен уайфайв. Принципно избягвам да се обвързвам със всякакви абонаменти, спи се по-спокойно. Единствените абонаменти, които имам са за интернет, ток и газ.Телефона ми на месец е 10 евро. И доста си говора. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.