Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам проблем с Huawei P9 Lite. На мобилен интернет или на wifi пак го има. Свързано е с фейсбук и месинджър. Значи ако не съм си влязъл в месинджър цял ден (или фейсбук) и някой ми е писал няма да ми излезе. Трябва да вляза в месинджър (или фейсбук) за да ми излезе, че някой ми е писал или някакво известие. Проблем ми е, защото на стария ми телефон Lenovo Vibe P1Ma40 го нямаше този проблем и когато някой ми пише получавах известие веднага.. Някой знае ли как да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xX.herobrine.Xx написа:

Здравейте. Имам проблем с Huawei P9 Lite. На мобилен интернет или на wifi пак го има. Свързано е с фейсбук и месинджър. Значи ако не съм си влязъл в месинджър цял ден (или фейсбук) и някой ми е писал няма да ми излезе. Трябва да вляза в месинджър (или фейсбук) за да ми излезе, че някой ми е писал или някакво известие. Проблем ми е, защото на стария ми телефон Lenovo Vibe P1Ma40 го нямаше този проблем и когато някой ми пише получавах известие веднага.. Някой знае ли как да го оправя?

Има опция във ФБ и месинджъра да не минават в режим заспиване. Не знам къде е. Ето линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам същият проблем с Viber - Ползвам Mate 10 lite .. Явно е бъг в самите приложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не се ли отнася за новото приложенив messenger kids

току-що, enforceR написа:

Аз имам същият проблем с Viber - Ползвам Mate 10 lite .. Явно е бъг в самите приложения.

дано не е, че като ме питат разни неща и не им отговарям веднага и ми се сърдят.. -_-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Настройки > Батерия как е настроено пестенето на енергия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че нормално, не съм включвал ергономичния режим, обаче ми беше излязла една опция за пестене на мобилни данни, но това се случва и при wifi затова си мисля, че няма проблеми с тая опция

Мисля, че май открих къде може да е проблема. Значи има една опция да се затварят ли приложенията при заключен екран и там пише (за фейсбука и месинджъра), че ако се затворят не можели да се опресняват. Ще се разбере, дали са те, ще изчакам някой да пише и ако е това..

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото ми е известно за Huawei P9 Lite  (имам същият), трябва приложението да е минимизирано, за да излизат нотификациите.

За Messsеnger, нямам опит, но с Viber е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го открих. Бях прав за това нещо. Който е с P9 Lite да внимава къде бута, че това не е хубаво.. То май и за P8 P10 и P20 може да се отнася. Благодаря на всеки който даде отговор. Спорен ден

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.