Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, след 2 седмици и няколко дена отивам в чужбина, Шотландия, а имам договор с близу до 2019, та понеже не искам да плащам неустойки искам да ви попитам как трябва да направя. Четох някъде из интернет че трябвало да бъде прекратен двустранно или от тяхна страна... ала в договора не намирам точно подточката... намирам само че ако аз река се откажа тогава плащам неустойки ала за другите 2 вариянта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ти казаха като отиде в офиса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ncl написа:

Какво ти казаха като отиде в офиса?

не съм ходил, защото знам че ще опитат да ме докарат до тяхната, демек да плащам неустойки... добре са ми ясни и затова искам да проуча как стоят наистина нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, The Reaper написа:

Здравейте, след 2 седмици и няколко дена отивам в чужбина, Шотландия, а имам договор с близу до 2019, та понеже не искам да плащам неустойки искам да ви попитам как трябва да направя. Четох някъде из интернет че трябвало да бъде прекратен двустранно или от тяхна страна... ала в договора не намирам точно подточката... намирам само че ако аз река се откажа тогава плащам неустойки ала за другите 2 вариянта ?

Плащаш неустойка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да НЕ платиш неустойка. Мисля ,че по новите разпоредби/не съм сигурен/ три месечни вноски?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сигурни ли сте, аз защо съм чувал ако рекат те да се откажат демек от тяхна страна не се плащало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плащаш си като поп  неустойките и това е . Няма  толкова прост оператор дето да се откаже от дохода си :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, AlkatrazBG написа:

Плащаш си като поп  неустойките и това е . Няма  толкова прост оператор дето да се откаже от дохода си :) 

Е ако те се откажат, да ми предлагат услугата или взаимно и тогава ли плащам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АКО не АКО......отиваш в офис и се разбирате. Има си правила и закони. Ако нямаш нищо на твое име - имоти, кола, банкова сметка, можеш да си биеш шута и да те търсят. Но ако смяташ някой ден да се прибереш тук, по-добре си оправи сметките с тях. Мисля, че има някакъв вариант да се спре за няколко месеца, но те ще ти кажат най-точно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.