Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да знам как да разбера дали моята видео карта работи или се е развалила. Видео картата ми е nvidia geforce 410M 4GB. Операционната ми система е windows 7 Ultimate 64 бита. Драйверите са най-новите. Модела на лаптопа ми е sony vaio vpcej2d1e. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А модела на лаптопа е ..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като работи лаптопът, виждаш ли нормален образ на екрана? Има ли някакви симптоми, които да те карат да мислиш, че може да се е развалила?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, RudeBoy написа:

Като работи лаптопът, виждаш ли нормален образ на екрана? Има ли някакви симптоми, които да те карат да мислиш, че може да се е развалила?

Може би да. Защото когато играя някоя игра(не тежка) лаптопът ми замръзва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с това примерно:

https://benchmark.unigine.com/heaven

Какви са максималните температури на процесор/видеокарта при игра, които си засичал? Кога за последно е отварян този лаптоп да се почисти И да се СМЕНИ ТЕРМОПАСТАТА на видеокартата и процесора? Ти с този бюджетен лаптоп с тази слаба и стара видеокарта и да искаш тежки игри няма да можеш да подкараш/играеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...