Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изчезнаха номерата и част от иконите станаха жълти. Единствените номера които ми стоят са тези свързани с вайбър и снимки. Но от сим картата ги няма. На Мтел съм и пише А1. Да не би Мтел да са ги изтрили от симкартите като се преименуваха?

9337506M.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

*88?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Windows телефон не би трябвало номерата да ти се съхраняват в sim-а ... там може да имаш записани някакви от преди да ползваш тоя телефон (ако си ползвал картата на друг телефон), но Windows ОС записва номерата в MS Account или с такъв който е зададен, може и google account да е 
Ако си ползвал MS acc:  влизаш на www.outlook.live.com, log-ваш се MS acc и после от бутона горе в ляво избираш people и гледаш дали имаш контакти 
Aко контактите са в google: www.contacts.google.com и гледаш дали има нещо 
ако има ... от настройките на контактите в телефона се опитваш да синхронизираш за да ти излязат отново. 

Друг вариант е от настройките на контакти, някак си да си задал да виждаш само определени номера. Разцъкай настройките 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@TheDarkAngelOfHope, по-скоро тъпаците от Майкрософт са му направили настройките/изтриването без негово съгласие - няма да им е за първи път. От Януари насам просто съсипаха тези телефони с безумни и бъгави ъпдейти, сякаш искат да откажат потребителите си да ползват телефоните на Майкрософт. От мартенския ъпдейт моят телефон (Lumia 532 DS) вече не става за нищо - всичко се самозатваря половин секунда, след като съм цъкнал на него и даже и един разговор не мога да проведа, защото приложението за разговори директно блокира цялата ОС (Windows 10 Mobile) и само пълен рестарт оправя положението - до следващия опит за разговор. Да не говорим и че Майкрософт непрекъснато извиват ръцете на всички разработчици на приложения за W10M, с което само ги отказват да пишат каквито и да било приложения за телефоните с Боза 10. За капак ми отнеха правата да редактирам и съхранявам файлове на собствения си телефон, вкл. и снимки, заснети с камерата. Съответно аз им теглих една майна и си купих телефон с Андроид и така си реших генерално всички проблеми.

Съветвам автора на темата да направи същото - Майкрософт вече са бита и умряла карта. С наглостта и алчността на Майкрософт, която вирее откак пуснаха Боза 10, те все повече се закопават и бъдещето все повече се очертава в Андроид и Линукс. Преди няма и месец от емаг си взех Редми Зиоми Ноут 5А за 200 лв. в примоция, а последния път като го гледах, го бяха свалили на 175 лв. И съм много доволен - пълна свобода да правя каквото си искам, приложенията работят коректно, регулярни ъпдейти, които инсталираш само ако искаш (не те принуждават и не се ъпдейтва на заден план без да те пита, както Бозата прави), а пък приложенията за Андроид са толкова много на брой, че ти е бедна фантазията. Даже и любимият ми аудио плеър го има (АИМП), та не ми се наложи да плащам за подобни приложения. Води се бюджетен телефон това, но има всички екстри, които имат само двойно и тройно по-скъпите Лумии (в т.ч. и светкавица).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, rado84 написа:

@TheDarkAngelOfHope, по-скоро тъпаците от Майкрософт са му направили настройките/изтриването без негово съгласие - няма да им е за първи път. От Януари насам просто съсипаха тези телефони с безумни и бъгави ъпдейти, сякаш искат да откажат потребителите си да ползват телефоните на Майкрософт. От мартенския ъпдейт моят телефон (Lumia 532 DS) вече не става за нищо - всичко се самозатваря половин секунда, след като съм цъкнал на него и даже и един разговор не мога да проведа, защото приложението за разговори директно блокира цялата ОС (Windows 10 Mobile) и само пълен рестарт оправя положението - до следващия опит за разговор. Да не говорим и че Майкрософт непрекъснато извиват ръцете на всички разработчици на приложения за W10M, с което само ги отказват да пишат каквито и да било приложения за телефоните с Боза 10. За капак ми отнеха правата да редактирам и съхранявам файлове на собствения си телефон, вкл. и снимки, заснети с камерата. Съответно аз им теглих една майна и си купих телефон с Андроид и така си реших генерално всички проблеми.

Съветвам автора на темата да направи същото - Майкрософт вече са бита и умряла карта. С наглостта и алчността на Майкрософт, която вирее откак пуснаха Боза 10, те все повече се закопават и бъдещето все повече се очертава в Андроид и Линукс. Преди няма и месец от емаг си взех Редми Зиоми Ноут 5А за 200 лв. в примоция, а последния път като го гледах, го бяха свалили на 175 лв. И съм много доволен - пълна свобода да правя каквото си искам, приложенията работят коректно, регулярни ъпдейти, които инсталираш само ако искаш (не те принуждават и не се ъпдейтва на заден план без да те пита, както Бозата прави), а пък приложенията за Андроид са толкова много на брой, че ти е бедна фантазията. Даже и любимият ми аудио плеър го има (АИМП), та не ми се наложи да плащам за подобни приложения. Води се бюджетен телефон това, но има всички екстри, които имат само двойно и тройно по-скъпите Лумии (в т.ч. и светкавица).

Сега проверих в Майкрософт от компютъра контактите ми седят там в people.outlook.com . Но в телефона имам 5 контакта от outlook. Другите ги няма. 10 пъти синхронизирам но промяна няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, The Man Of Steel написа:

Сега проверих в Майкрософт от компютъра контактите ми седят там в people.outlook.com . Но в телефона имам 5 контакта от outlook. Другите ги няма. 10 пъти синхронизирам но промяна няма.

По подразбиране в настройките синхронизирането е ограничено само през Wi-Fi. Виж дали си си пуснал безжичната мрежа и пробвай пак. Ако не стане - рестарт на бокл... ъъъ, на телефона. Ако и тогава не стане, остава и ти да им теглиш една майна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих го като си направих втори outlook акаунт и в него импортирах всички контакти от първия чрез компютъра. После синхронизирах втория акаунт в телефона и ми добави контактите. Не разбирам защо не стана с оригиналния ми акаунт но това е. Очевидно тези телефони не стават за нищо. Но не е мой, а на баща ми и засега му е свикнал и ще го смени като издаде багажа напълно. Ще взема да му купя един андроид, че тва се не трае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От доста време има bug с тия acc, аз по едно време бях без контакти за няколко месеца. Не ми даваше да синхронизирам, след време се оправи и си получих контактите. 

@rado84 и аз минах на android, но определено windows-a ми липсва. Минах защото ми беше време за нов телефон и нямах друг избор. Имах Lumia 640, а преди това бях с Lumia 920. Общо взето и с двата телефона не съм имал проблем и особено 920-ката много ме радваше :) Лекотата с която работеше Windows Phone/Mobile при хардуера с които разполага, android-а може само да си мечтае ... за около 5г с windows телефон не съм имал проблеми, освен тоя с контактите. Както й да е ... MS не успяха да се задържат на пазара и сега съм на android ... Nokia 6 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@TheDarkAngelOfHope, е то и аз за 2-те години с Лумията проблеми не съм имал. Проблемите започнаха след януарския ъпдейт от тази година.

И не бих казал, че си прав за Андроида. Старите версии верно бяха недъгави, но 7.1.1 работи досущ като мобилния Уиндоус. От 2 ГБ РАМ само 300-350 са заети през цялото време. За разлика от по-стари версии, където Андроид се мъчеше всячески да запълни и последния бит РАМ, неоставяйки ти свободна памет за приложения. Да не говорим и че камерата му е много по-добра. Уж се води със същите мегапиксели като камерата на Лумията, обаче снима много по-добре, дори и без светкавица. А Лумията без светкавица беше "бой на негри в безлунна нощ". :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.