Премини към съдържанието
eskalibur_74

Търся добра програма за GPS навигация

Препоръчан отговор

Здравейте!

Търся добра програма за GPS навигация за телефон "Samsung S8+" . В нета има много и с най-различни заглавия , но не знам за тях нищо. Затова ако някой знае хубава програма с лесен интерфейс и с говор на български, която не засича и не спира и блокира постоянно, нека ми я посочи, за да я изтегля за телефона си.Благодаря Ви предварително на помогналите !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен версиите на iGo Primo (2.4 и Nextgen) са най-добър избор - намират се доста актуални карти, а и има много готови сборки. Неудобството и при двете е, че се "подкарват" сравнително трудно, но има достатъчно написано по въпроса из нета!

ПС: Примото не върви добре на 8.0

ПС2: Ще ти трябва доста свободно място на тела, ако не си с root, макар, че аз лично не виждам смисъл да се ползва не рутнато андроид устройство

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sygic, аз съм мн доволен,ако искаш от магазина, ако искаш неплатена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sygic и iGo - двете най-добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много на всички. Но все пак , дайте линк как да изтегля за телефона си "Sygic" със сравнително последно инсталирани карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук такива линкове е забранено да се дават. Има специализирани форуми за Android телефони или за "джобни" устройства, там пише всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, кажи поне как се казва сайта и къде да го търся?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самия софтуер можеш да изтеглиш от GooglePlay. Приложението е "in-app purchases". Карти си купуваш пак от там, през самото приложение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.