Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

gigabyte.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора ще работи на това дъно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвам да има проблеми.

http://www.cpu-upgrade.com/mb-Gigabyte/GA-H81M-D2V(rev._2.0).html

Тук го дават, че го поддържа, въпреки че в сайта на gigabyte го няма процесора в списъка, изглежда не са го обновявали или са го пропуснали нещо. Пробвай да им пишеш на съпорта или във форума, те ще ти кажат на 100%.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря за отговорите. Вече направих запитване в esupport на гигабайт. Ако съпорта им е в Тайван, евентуално ще има отговор утре, тъй като е близо 12 през нощта там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от HyziexCrew
      здравейте от няколко дни се опитвам да заснема видео на GTA5 (FiveM) със следните компоненти: GTX 1060 3 GB , i7 4770k, RAM 16GB, SSD 240GB , HHD - samsung 7TB. HHD2 - Adata 1TB, захранване 630W ....
      като започна да записвам при 1080p клиповете се размазват ( показват се пикселите) Ето и няколко клипа и искам да ви попитам дали и при вас се показват ...:
      Клип №1: https://youtu.be/9-1R4hUjuUE
      Клип №2: https://youtu.be/K5qV06t2mog
      това са клиповете които направих ... ако може да ми кажете вие как се вижда от ваша гледна точка.. 
      мой приятели ме посъветваха от биоса да си включа (XMP) дали ще помогне ....благодаря предварително 🙂
    • от nosorogabg
      Добър ден, мисля да сменям рамта и попитах тук-там и навсякъде различни отговори. Сега съм със 8gb ram, не знам колко mHz. Дъното ми не поддържа повече от 2133mhz. ММисля да ъогрейдвам на 16 рам но нямам пари за ново дъно и 16ram. Казаха ми че ако сложа например 3200mHz Ram на това дъно ще ми blue screen-ва и ще ми крашва компа, а друг ми каза че рамта ще се лимитира едва ли не на 2133mHz. Та въпросът ми е мога ли да сложа 3200 mhz рам на дъно с макд 2133mhz?
    • от Атанас Димов
      Здравейте ! Днес имах да правя смяна на батерия на iphone 7. Този модел съм много запознат с него понеже това ще е 4тия който поправям. И до сега съм нямал проблеми при смяна на компоненти на iphone 7. Така но този път явно съм оплескал нещо.
      Телефона работи перфектно  без забележки просто батерията пада за няма и няколко часа ползване. Никога не е воден на ремонт от както е закупен преди години. Аз съм първия който го отваря. Та така смених батерията (и преди съм сменял) всичко мина окей затворих го пуснах телефона.. обаче хоум буттона (сензора) не работи. А преди това си работеше. И просто сега не си го побирам в главата какво може да е станала понеже  го оправя много внимателно все пак чужд телефон. нямал съм такъв контакт близост до бутона той си е с дисплея батерията е на другата страна.*Той се разтваря като книга като се отвори* Просто не виждам какво може да съм оплескал. Не е чак такъв фатален проблем казал съм че смяната ще се забави ще сменя бутона за моя сметка. Но просто не знам как се е прецакало като съм нямал контакт до него. Винаги отварям през долните ръбове не съм човъркал с перцето долу в средата където е бутона.
      Благодаря !
    • от kris.petrov
      От няколко дни се опитвам да си закача Google Chrome и Spotify на task bar-а, но не ми позволява да ги сложа с теглене(показва едно зачерктано кръгче) нито с десен бутон, смисъл самата опция си е там, но когато я използвам иконката не се закача пробвах с много програми и останових че програмите издадени от Microsoft се закачат(Microsoft Edge;One Note) не успях да намеря решение на проблема сам.. Някой да помогне ако знае как моля!
    • от slavi91
      Здравейте! Намерих си разни части по тавана, с които си сглобих един компютър за филми и интернет.Проблемът, обаче е, че bios не си помни настройките и е много дразнещо всичко да се настройва всеки път. Пробвах батерията с мултицет- 3 волта си е. Пробвах и с друга, но ефект няма. Реших да флашна BIOS , но не става- дава грешка cmos cheksum destroyed. Пробвах какви ли не версии на bios от сайта на msi ,но резултатът е все един и същ- cmos cheksum destroyed. 
      Дъното е msi p965 neo- f v2 а версията на bios 02.61
      Флашвам го, както казах с биос от msi, с буутваща флашка.
  • Дарение

• Добави ново...